Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

zawsze lubilam britnej bo w dziecinstwie to kazdy sluchal jej piosenek i nie mowcie ze tak nie bylo . szkoda mi jej ze tak postepuje nom ale co udezylo jej troche do glowki ta slawa ale co kazdy ma jakies odchyly nie wiadomo czemu van gogh obciol sobie ucho to tez nie wiadomo dlaczego britney ogolila sie na lyso ale z moich stwierdzen jak o niej troche zacichlo to chciala cos zrobic zeby znowu bylo glosno i tak sobie narobila dziewczyna ze sie zdolowala wszystko wyszlo przeciwko nij meza nie ma walczy o dzieci i ciezko jej bedzie je odzyskac przez alkoholizm narkotyki i zaburzenia co ona ma to nie wiadomo czy sad sie zdogzi chyba ze da jakas lapowke ... przez to zalamanie to britney siewieszala na przescieradle w zakladzie psychiatrycznym ... szkoda mi jej bo naprawd byla kiedys fajna dziewczyna :) ale i tak ja lubie heeh i jej stare piosenki

wisnia19881

Ja też ją lubię... każdy ma prawo w końcu mieć dołka... Inni mają sposoby zniszczenia go na odbieranie sobie życia, a drudzy np. piją alkohol. Kiedyś to była ładna i świat za nią szalał, a teraz... Jest sama z dwójką dzieci w dodatku na odwyku, jest zamężna z gościem, który kochał tylko ją wtedy jak zarabiała pieniądze... Sława z człowieka robi szkieleta... Ale co na to poradzić. Gdyby nie poznała Kevina Federline'a i Paris Hilton - byłoby wszystko inaczej...

happysad_owa

Nom wlasnie teraz biedna musi dac sobie rade sama . A dlaczego napisalas Paris Hilton ?! Bo nie wiem co mialas na mysli .Mozesz mi napisac co jest grane ?!

wisnia19881

Bo przecież Britney łaziła z nią na imprezy, piła alkohol a nawet się do niej upodabniała... Bębnili o tym w mediach jak nie wiem ;-)

happysad_owa

heh a nom bardzo mozliwe ale nic nie slyszalam o tym nom to teraz wszystko jasne ta tepa paris hilton wplynela tak na nia ze nic dziwnego ze britney zwariowala hehe

wisnia19881

Paris Hilton - boshe nawet mi o niej nie mów... jest beznadziejna :/ odziedziczyła fortunę po ojcu i myśli, że rządzi...

happysad_owa

heh nom wiesz tam nie patrzec na jej fortune ale razi mnie to ze nagrala kasete jak sie wali z jakims kolesiem i poszlo to na neta nom bez przesady ale sprzedaje sama siebie i to jeszcze w taki sposob dziwk.....a bez klasy

happysad_owa

To jest taka pizde.czka, taka laleczka barbie... taka sztuczna jak tipsy, a ja "Czegoś" takiego nienawidzę... wr...

happysad_owa

nom to jest nas dwie co do tych tipsow i wszystkiego co plastikowe a paris to tez chodzacy sam plastik hehe

wisnia19881

Nie wiem jak można być takim bezmózgiem jak Paris :/ Britney jest wporzo co do tego, ja ją lubię... I wcale nie dziwię jej się, że złapała depresję, bo czymś takim, co zrobił jej własny mąż...

happysad_owa

Nom widzisz a jednak moga byc takie bezmozgowce heh o nazwie paris ale to juz sa gatunki na wyginieciu dlugo nie pociagna heh a proboja zarazac ta glupota innych i jej sie udalo tak zabajerowala britney ze konczy na tym zle same problemy i jeszcze ta dziw....ka sie przyczepila

wisnia19881

chociaż po części to też wina Britney... bo mogła się z nią nie zadawać... Ale niestety przy niej wpadła w bagno i tyle... A pamiętam jaki był szał parę lat temu kiedy to wszyscy słuchali jej piosenek "Lucky" "Oops I dit it again"... =) nawet była nazywana księżniczką Popu =) a teraz to ona się leczy, a wszyscy się z niej śmieją... przykre...

happysad_owa

Najlepsze jest to ze nawet nie 3 lata temu ale jeszcze dawniej jak miala poczatki to wszyscy sluchali jej muzy i nikt mi nie powie ze nie sluchali britney nom smieja sie bo taraz jak ktos powie ze lubi britney to zostanie wysmiany i tyle to sami siebie oszukuja ja tam nikogo nie oszukuje lubie r&b rocka metal a tez czasami sobie poslucham britney i co w tym zlego =)

wisnia19881

No właśnie... JA też czasem sobie lubię posłuchać Britney, nawet "Oops I dit it Again" i co... Niech sobie ludzie gadają co chcą, ja się zdaniem innych nie przejmuje... Ludzie gadali i gadać będą... A jak mają jakiś problem, to niech powiedzą mi to w twarz i tyle, a nie żeby szeptać po kątach... Ja jednak lubię bardziej słuchać muzyki z lat 60', 70' itepe =) po prostu ta muzyka mnie kręci... Z nowoczesnych posłucham Green Day'a albo Avril Lavigne, ale Eltona Johna i tak wolę bardziej słuchać =)

happysad_owa

hhe nom ja zdecydowanie wole lata 60 , 70 poprostu kocham klasyke roka ale to nieznaczy ze nie lubie tez innych piosenek . Teraz wszyscy i tak sluchaja piosenki z lat 60 i 70tylko ze kowery sa same przerobki i moge sie zalozyc ze za pare lat to beda przerabiac piosenki britney . Nom moze sa wyjatki narazie co nie przerobily piosenek z lat 60 i 70 tak jak Nelly Furtado jest swietna i dobrze ze ma wlasna twurczosc ...

wisnia19881

Dokładnie, okropnie niszczą muzykę z tamtych lat poprzez te przeróbki... Nie wiem jak to można, przecież tego się nawet słuchać nie da... Ja jestem przeciwniczką techna, po prostu nie przepadam... a zwłaszcza jeśli z piosenek, których po prostu uwielbiam słuchać np. "Wonderful Life" zespołu Black robią takie techno-gówno :/ żal ściska serce... A muszę Ci powiedzieć, że piosenka Britney "Oops I dit it Again" została już podwójnie przerobiona - raz z piosenką Eminema, a raz z piosenką Abby. Ja też zdecydowanie wolę lata 60,70... Kocham stare piosenki, po prostu bez nich nie potrafię się opamiętać. =)

happysad_owa

Nom widzisz ale tak to jest jak ktos nie potrafi zrobic czegos samemu stare przeboje jeszcze teraz sa na topie a oni mysla ze jak je przerobia to beda fajniejsze . Jedno jest jasne jak klasyka to klasyka .... Rock roolezzz :)

wisnia19881

Oj tam nie tylko rock, wiele innych starych brzmień jest wspaniałych ;-) nic na to nie poradzę, że bardziej wolę te starsze, ale czasami naprawdę się z tego cieszę, że wolę się pokołysać przy jakiejś piosence Eltona Johna niż urwać se głowę przy technie... :D ;)

happysad_owa

Nom nie mowie ze nie ja to musze sluchac tego gdzie sa gitary piekne brzmienie itp bez tego nie ma dla mnie musyki heh

wisnia19881

Posłuchajcie sobie lepiej Eminema. A szczególnie The Real Slim Shady to będziecie wiedzieć, co Em myśli o Brit i Kryśce. Em rządzi :)

Eminem11

co do Em wierny fanie nie lubie go i tyle

wisnia19881

Spoko. Nikogo do niego nie nakłaniam. Chodzi mi o to, co w piosence "The Real Slim Shady" Em mówi o Kryśce i Brit.

Eminem11

Na szczęście z Christiną się pogodził, co do Britney to nie wiem, ale chyba nie ;-)

InowroclawskiWilk

Nie przepadam za Em. Wolę słuchać Eltona Johna albo Franka Sinatrę :))

wisnia19881

A moim zdaniem ona skończy jak Michael Jackson... Po długiej przerwie miała szanse wrócić na szczyt, jednak zmarnowała szanse, weług mnie, z powodu swojego męża... a właściwie to on jej przekreślił przyszłość, bo ją wykorzystał, zostawił, a teraz robi z siebie aniołka i dobrego ojca. Nierób oskubał Brit z kasy i teraz jest ustawiony do końca życia Aż mi się niedobrze robi na jego widok...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones