Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

Przecietna,ale wypromowana

użytkownik usunięty

Uroda - 3/10 - ale zaslepieni fani widza w tej przecietnej z wygladu i z twarzy podobnej do chomika dziewczynie najwyrazniej jakies bostwo

Talent 5/10 - talent do tanca to ona ma,dobrze sie rusza a przynajmniej ruszala sie tych swoich starszych teledyskach - kiedy byla jeszcze w miare zgrabna i szczupla,ale glosu to ona niestety nie ma a jej koncerty z "na zywo" playbacku to jakis zart

Inteligencja 2/10 - nie skonczyla nawet szkoly sredniej,w wywiadach nie ma nic ciekawego do powiedzenia,nic dziwnego ze antyfani nazywaja ja wiesniara - no ale kto tego od niej z drugiej strony bedzie wymagal?
Jak sie ma tyle kasy to kultura osobista i wiedza najwyrazniej nie ma zadnego wiekszego znaczenia

Nie no. Ładna to była na pewno, choć są ładniejsze. I miała z 5 przebojów na koncie.

użytkownik usunięty
grzegorz_cholewa

Kurde, mój stary komentarz widzę wciąż na chodzie :)
Ale tak poważnie, to głupio mi teraz czytać to co napisałam, tym bardziej po tym, co można ostatnio poczytać o Britney (tu przepraszam Księżniczkę Pop), też mam kilka jej piosenek na USB (szczególnie polecam Kill The Lights, Circus, Unusual You czy If U Seek Amy) i pomimo że z wyglądu nigdy nie uważałam jej za piękną, zawsze była w jakiś sposób... pocieszna.

Też za nią nie przepadałem, ot, typowa blondi. Teraz mi jej szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones