Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

Niestety zrobiła się strasznie wnerwiająca jej piosenki są na siłę robione bez żadnego wkładu mające na celu tylko szybką sprzedasz no i do tego ciągle się gdzieś wtrąca widać że próbuje ratować swoją kariere na różne sposoby może dała by odpocząć ludziom a potem wróciła by z naprawdę wielkim hukiem i to by był jej wielki strzał

otwieram_wino

A my chcemy odpocząć od ciebie trollu winiasty. Wyloguj się i idź na stronę pudelek.pl tam jest twoje miejsce.

użytkownik usunięty
otwieram_wino

Japa koniu !!!!

użytkownik usunięty

mój braciszek 14letni tak mówi. Gratuluję.

użytkownik usunięty
otwieram_wino

Prawda, jest męcząca. Każda piosenka taka sama. Nie ma dużego pola do manewru, jeśli chodzi o możliwości wokalne, ale mogłaby urozmaicić repertuar, a nie same bzyczenie dla różowych dziewczynek. Od lat w tym samym stylu.

To pokaż coś lepszego coś co ma lepszy styl skoro jesteś taka uzdolniona wokalnie.
Tylko pamiętaj że to co wymyślisz i zaśpiewasz musi zarobić tylke kasy i musi zdobyć tyle platynowych złotych i diamentowych płyt.
Po raz koleiny swoimi wypocinami udowadniasz brak argumentów i głupotę.

użytkownik usunięty
tomucho77

Nic nie pisz o głupocie, bo udowodniłeś ją setki razy. Jak można być takim debilem, żeby wartość muzyczną mierzyć sukcesem komercyjnym? Pod względem muzycznym jej piosenki są monotonne i wciąż takie same- temu nie zaprzeczysz.

Dokładnie każda nowa piosenka jest prawie taka sama widać że robiona na szybko jej stare piosenki to było coś a teraz szkoda gadać jeśli nie zrobi czegoś ze swoją karierą to wkrótce zaniknie i nikt o niej nie będzie pamiętać bo prawdziwi fani zapamiętają ją na długo no i może pokażą jej piosenki kolejnym pokolenią bo ci fani których teraz ma to takie sweet dziewczynki które wkrótce znajdą sobie inną sweet gwiazde

A ja tylko dodam wyzywasz mnie od głupców no to ciekawe jak zapatrujesz się na fakt że dziesiątki ludzi ma o tobie identyczne zdanie.
Przykładem są tematy na Megan Fox.

Ahahahahaha przyganiał kocioł garnkowi ... "jej piosenki są monotonne i wciąż takie same" ale wciąż wpadają w ucho i wciąż się sprzedają.
I to ty jesteś debilką i to jeszcze jaką niezwykle ograniczoną muzyka to komercja jedno i drugie jest nieodzowne.
Wystrczy posłuchać wywiadów z polskimi artystami i to co oni mówią że bez komercji żaden muzyk żadna płyta czy piosenka nie zaistnieje.
Nie bądź tępa moja droga i ogarnij się i przyznaj rację że brak ci argumentów - powiadam ci że każdy twój kolejny post to strzał w kolano...

Wpisz w google takie cuś "bez komercji nie ma muzyki" i poczytaj to co tam jest napisane.

tomucho77

Ja nazywam komercja wtedy gdy coś jest robione na szybcika do szybkiej sprzedaży przy małych stratach czasu nadającemu tępo danemu teledyskowi czy piosence z słabym wykorzystaniem wokalu

użytkownik usunięty
tomucho77

Beyonce też jest komercyjna, ale kocha to, co robi i ma talent, a jej piosenki nie są takie same i robione na siłę- można? Można.

"ale wciąż wpadają w ucho i wciąż się sprzedają"- no i co z tego? Od dawna wiadomo, że gust większości jest coraz bardziej nudny i kiczowaty. To nie jest kontrargument na to, że to, co robi Britney jest nudne. Wciąż nie przedstawiłeś na to żadnego kontrargumentu, więc w tej dyskusji to Ty jesteś na przegranej pozycji.

To jest właśnie kontrargument dam ci kolejny przykład albo nie kolejne przysłowie pasuje przytoczyć w tym momencie...
" Nie mierz wszystkich swoją miarą" jeśli tobie jej muzyka się nie podoba to twoja sprawa ale są miliony ludzi którzy uważają inaczej.
I jeśli nie cierpisz jej to nie znaczy że wszyscy mają robić tak samo.
Ale zaraz pewnie napiszesz mi tutaj tekst coś w stylu że jej muzyka i piosenki na dzień dzisjejszy są przeznaczone dla głupich ludzi.
Na Boga dziewczyno przecież nikt cię nie zmusza na siłę do słuchania i ogladąnia jej.
Powiadam ci głupiutka dziewczynko że są od ciebie mądrzejsi ludzie - ludzie którzy na temat jej twórczości wypowiadają się cały czas w sposób pochlebny.

I na koniec powiem ci to mam ciebie w dupie pusta dziewczynko ty jesteś marnością nad marnościami i tylko możesz produkować tą swoją głuptotę tutaj na FW i nic poza tym.
Badź górą nade mną i nad innymi jeśli cię to uszczęśliwi i dowartościowi tylko zapamiętaj że za miesiąc lub dwa o tych twoich wypocinach wszyscy zapomną a Brit dalej będzie wielka.

tomucho77

Twoje odpowiedzi są nielogiczne i tylko się ośmieszasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones