Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

Zawsze byłam fanką Brit. Uwielbiałam jej wspaniały głos, piosenki, taniec, stroje i ją jako osobę. I nadal uwielbiam. Tak samo jak wcześniej. Prawdą jest, że ostatnio ma wiele problemów. Myślę, że po prostu nie radzi sobie z tym wszystkim. Ale przeczytałam ostatnio na stronie, że dała koncert w San Diego i prezentuje się w krótszej bluzce pokazując odzyskaną figurę (były fotki). Zapewne wróci do nagrywania płyty, bo pisało, że wyjdzie w tym roku. Nagra wiele hitów, które ciągle będą lecieć w telewizji i znowu powróci na szczyty. Ponownie zachwyci nas swoim wspaniałym głosem. Będzie na okładkach mnóstwa gazet jako piękna, uśmiechnięta gwiazda. Poczekajcie, a zobaczycie jak księżniczka muzyki znowu będzie występować w teledyskach, w skąpych ciuszkach i będzie wyglądać cudownie! Ale denerwują mnie osoby, które piszą: "Kiedyś byłam jej wierną fanką, ale teraz jej nie znoszę..." itp.itd. Co to za "wierny fan", który odwraca się od swojego idola dlatego, że ma gorszy okres w życiu??? Według mnie fan, to osoba, która jest ze swoją gwiazdą na dobre i na złe. Jak jest u szczytu cieszy się, jak ma problemy współczuje, ale wierzy, że powróci w wielkim stylu, a nie przestaje ją lubić i wypisuje jak to jej nie lubi, a jak jest na topie mówi, że zawsze ją uwielbiał i, że jest super. Ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam wszystkich fanów Britney!!! :):*

annmarie

Też ją bardzo lubię i podzielam Twoje zdanie.. ;) była super i dalej jest.. bo przynajmniej poszła na odwyk się otrząsnąć... Mam nadzieję, że po nim będzie taka jak była... ;-)

annmarie

Po prostu jej nienawidzę, ani jej jako osoby, ani jej piosenek, jednak talntu nie można jej odmówić. Ale z jedyn muszę się zgodzić. Prawdziwy fan nie odwraca się od swojego idola. Ze mną było tak jak z tobą: zawsze byłam bardzo wierną fanką Eminema i kochałam go nawet wtedy, kiedy jakiś debilny antyfan nawciskał kity, że Em obraził Polskę. Zawsze się za nim wstawiałam i wierzyłam, że to nie prawda. No i proszę: najtrudniejszy okres przeminął. Teraz już naprawdę tylko zawzieci antyfani wierzą w tą głupią plotkę. Trzymaj się :)

Eminem11

"Po prostu jej nienawidzę" - ja też, laskę powinno się odstrzelić bo durna jest jak nie powiem co. Patrzeć na jej paskudną twarz już nie mogę.

annmarie

Myślę, że nadal jestem jej fanką. Lubię jej muzykę i taniec. Chociaż możliwe, że pierwsze płyty były lepsze (może to dlatego , że są inne). Jej twórczość bardzo lubię, ale nie mogę powiedzieć, że jest dla mnie wzorem do naśladowania. Nie wiem czy powróci na scenę, ale życzę jej tego (ale koniecznie udanego powrotu). Pozdrawiam

Melanie_31

ja tam raczej nie jestem jej fanką, ale szkoda mi jej i chciałabym żeby wróciła na scenę, bo ma duży talent. Nie powinna się tak marnować i poddawać. Dobrze że jej fani w nią wierzą ;-) pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones