Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

trzeba napisać petycje! czy coś.jej prawa do opieki zostały zawieszone bo ten cwel dał dowody na to że britney ćpa:( ten gruby ochroniaż też naopowiadał straszne rzeczy o brit

użytkownik usunięty
Marcysia

Nie lubię Britney ale ten cały Federlaine jest żałosny.
Współczuję jej.

Marcysia

Marcysia a chciałabyś mieć mamusię, która chodzi po mieście bez majtek , daje sobie robić zdjęcia swojej gołej dupy, zaćpana wałęsa sie po chacie a dzieciaki obsrane i głodne, lata po imprezach i chleje wódę do nieprzytomności ??? tak trzeba napisać petycję - ale żeby nie rodziła więcej dzieci !!!
Tak na marginesie idź Ty Marcysia do szkoły i weź sie lepiej za naukę zamiast głupoty wypisywać i rozpaczać nad dolą jakieś podupadłej artystki inaczej będziesz jak PASOŻYT żerować na ciele swego OCHRONIARZA, oczywiście jeżeli jakiś debil sie znajdzie.
podro

fajnykolo

takiej ku..wie powinni jajniki ujebać żeby więcej dzieci nie miała, przecież to totalna idiotka zresztą taka sama jak autorka tematu Marcysia.

beyabecik

Za to ty jesteś taki inteligentny/a , własnie to pokazałeś/aś.
Twój poziom i słownictwo powala mnie na ziemię .

fajnykolo

Keith Richards tez chodzi caly czas nacpany i pijany i nikomu to nie przeszkadza, zostawcie ja w spokoju (nie zebym byl emo czy cus ale bardzo ja lubie)to sa jej prywatne sprawy, ciekawe jakby wam tak paparazzi i tacy ludzie jak wy wchodzili do (zaprzeproszeniem) dupy.

ps.
Marcysia dobrze gadasz.

Marcysia

Nie zabrał jej dzieci . Tylko musi przechodzić Britney Testy ! co tydzień www.Britneyspears.pl !! z tąd to wiem !!

użytkownik usunięty
PussyCandy

Nierozumiem waszego podejścia do sprawy.
Mówicie ,że Kevin to pasożyt a Britney tego nie widziała?
Skoro już masz się z kim wiązać to wiąż się z nim na serio a nie tak jak większość "dzieci Hollywood" nie znają się wogóle,biorą szybki ślub i po 2 tygodniach albo nawet szybciej biorą rozwód.A jako powód podają różnicę charakteru.No to ja przepraszam ale pani Spears czy teraz raczej Federlaine nie potrzebuje od nikogo ani krzty współczucia.
Potrzrebuje raczej trochę oleju do głowy.

tylko colonelek potrzebuje wpsolczucia METALOWY CHLOPCYZK hhe a nie zatsanawiales sie cweliku ze ta wg Ciebie dziwka britney tez ma rodizne i ma jej kto wpsolczuc nie dzialaj mi na nerwy glosny chlopcze hehe

użytkownik usunięty
sparrow19

Pokazujesz poziom swojego intelektu.
To takim poziomem intelektu dysponują geniusze na studiach.
Myślisz,że jesteś zabawna [no chłopcem raczej nie jesteś to widać]?
Nie zwracam uwagi na posty idiotów nie liczących się ze zdaniem innych.

Obrażając innych poniżasz sam[ą] siebie.

użytkownik usunięty

Oczywiście nie przyjmuję posty sparrowa na powarznie.To tylko znudzony dziecak,który ubzurał sobie,że jest studentem by przewyższyć swoją inteligęcje ponad wystkich.
Nie będę reagował na posty jakiegoś znudzonego dzieciaka fana platiku w stylu Dody.
Właśnie wypowiedzi takich pseudo-znawców są żałosne i nie śmieszne.

Proponuję wrócić do kołyski i proszę o odrobinę tolerancji [jak wogóle takie słowo znasz]. Przecież jak na tak inteligętnego człowieka powinieneś szanujesz zdanie innych.Chyba,że rzeczywiście podkreślasz to że jesteś nie dojrzałą osobą,która tylko się zgrywa odpisując obraźliwe posty.

nie potrafisz odpisac kilkakrotnie na rozne posty tylko kopiujesz i wklejas z te same? hehe skonczyly sie slowa ktore znasz tak ? hm.. to moze trzeba mature zdac

użytkownik usunięty
sparrow19

Kopiuję posty bo nie chce mi się pisać tego samego.
Skoro tak się przechwalasz swoją inteligęcją to załóż specjalny temat na swoim blogu.

Jeszcze nie dorosłeś do prawdziwego życia dziecko.
Jesteś rozwydrzonym,przechwalającym się bachorem, rodzice nie nauczyli cię skromności ?

Myślisz że jak ktoś nie studiuje i nie ma matury to gorszy od ciebie ?
Jeżeli tak myślisz to jesteś siebie wart!
Żegnam

"chleje wódę do nieprzytomności ??" - to już faza alkoholizmu ---> http://www.alkoholizm.akcjasos.pl/117.php (pamiętajcie, że :.:abstynent:.:" czuwa nad Wami o każdej godzinie dnia i nocy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones