Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

Uważam, że Britney nie nadaje się raczej i do śpiewania i do grania w filmach. ten jej cały "Crossroad" to film kiepski i mało popularny. A muzycznie Brit już się skończyła. Miała może parę hitów wpadających w ucho, ale to już przeszłość. Jej kariera się kończy. I dobrze dziewczę robi, że udaje się na emeryturę. Bo film to zdecydowanie to nie jej żywioł. Jedyne w czym jest dobra to taniec, to wszystko...

mychaha

W woli uzupelnienia
Tak w woli scislosci to film Crossroads w kilku krajach w box office'ach byl notowany dośc wysoko: Holandia (1 miejsce), Szwecja (3 miejsce). Islandia (5 miejsce) Wielka Brytania (4 miejsce), Szwajcaria (6 miejsce), Niemcy (7 miejsce) w weekendzie premierowym, to z dostepnych mi danych Screen International numer 1351. Pozdrawiam

mychaha

Data napisania tego postu to 19 października 2002 roku.
Cytuje `A muzycznie Brit już się skończyła. Miała może parę hitów wpadających w ucho, ale to już przeszłość. Jej kariera się kończy. I dobrze dziewczę robi, że udaje się na emeryturę.`

Coś się na tą emeryturę wybiera długo. (;
Parę hitów wpadających w ucho,ale to już przeszłość .?
Hahaha. xD

użytkownik usunięty
zawieszone

Łoooo... ja bym zrozumiała gdyby to ktoś napisał jak Britney przechodziła ciężkie chwile... ale 2002 rok.. dobry żart xD

No właśnie. xD

Uśmiałam się jak nigdy.

użytkownik usunięty
zawieszone

ludzie czasami piszą takie głupoty, że szok....

użytkownik usunięty
zawieszone

btw.. z tego co wiem Britney to nie Gabrysia... xD

Ja myślałam,że ma na imię Brygida. xD

[za krótki.]

użytkownik usunięty
zawieszone

No ja też. Nawet kiedyś na wikipedii było to napisane xD

Ja gdzieś przeczytałam. xD
Często [na forach] mówili na nią `Brydzia` więc można było się domyśleć. (;

użytkownik usunięty
zawieszone

Własnie, ale nie widze zadnego podobienstwa miedzy Britney, a Gabrysia xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones