Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

jaka jest Wasza ulubiona piosenka Britney? mi najbardziej podoba się "radar" :p

Sztuczny_rarytas

Nie slucham muzyki regularnie, wlasciwie bardzo rzadko, z jej piosenek znam tylko radar, shattered glass, you drive me crazy. Ta trzecia mi sie nie podoba, dwie pozostale moga byc.

Sztuczny_rarytas

Gimme More lub Toxic!:)

motylek19

gm jest też zajebiste a radar jednak mi się nie podoba. ; d załączam jeszcze baby one more time i womanizer.

Sztuczny_rarytas

Oj dużo tego :P Womanizer, Circus, If You Seek Amy, Piece of me, Radar, Break the ice, Get naked, Perfect Lover, Toxic, Everytime, I'm a slave 4 U, I love Rock'n'Roll :D:D:D

Sztuczny_rarytas

Moje ulubione piosenki Britney to: Baby One More Time, Piece Of Me, Radar, 3, Break The Ice, Womanizer

Wielki_Krytyk_ Muzyczny

Moje ulubione to Lucky, Ooops I didn't again oraz Where are you now.

Sztuczny_rarytas

everytime !!! najpiękniejsza :)

Sztuczny_rarytas

wszystkie !!!!!

Sztuczny_rarytas

Circus :)

Sztuczny_rarytas

wszystkie:)

Sztuczny_rarytas

ja uwielbiam jej teledyski a w szczególności te w których pokazana jest jej boska uroda

tomucho77

Blur
Unusual You
Phonography
Criminal
Inside Out
How I Roll
I Run Away
Breake The Ice

Sztuczny_rarytas

''lonely'' i ''everytime''

marcin27_filmweb

Najnowsza ta o końcu świata jest rewelacyjna. Po prostu odlot. Trzymam kciuki za B. Spears. Księżniczka POP-u nie może się dać Lady Gadze.

Rahabiel

lady gaga to chłop przerobiony na babę o britnejka to kobieta z krwi i kości

tomucho77

He,he,he. Tak to posumuję, Britney Spears to kobieta z krwi i kości, a Lady Gaga to ostatnio sama krew i kości. Przyznaję jednak że piosenki, jak jednej, taki i drugiej mi się podobają. Nie trawię jedynie image Lady Gagi. Brit natomiast ponownie po latach doła wydziwigła się niczym Feniks z popiołów na sam top. Szacun za wytrwałość.

Rahabiel

ja lubie toxic, womanizer, radar, 3 if you seek amy, circus, break the ice, a obecnie till the world ends.
trudno ją porównywać do Gagi, gdzyż są zupełnie inne...

tomucho77

I jeszcze z botoksu.

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Circus i Womanizer ;P

Sztuczny_rarytas

Ja się przerzuciłam na rocka, ale podobają mi się : Womanizer, Cirus, 3 i Pice of me :0

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Womanizer :D

I wanna go, Till the world ends, Womanizer, Piece of me, Toxic, If you seek amy, Break the ice, Gimme more

Sztuczny_rarytas

You drive me crazy

Sztuczny_rarytas

Radar, He about to lose me, Ooh, Ooh baby, y prerogative, Hot as ice... Ale prkatycznie nie ma tkaije piosenki co bym nie lubiła :D

Sztuczny_rarytas

i am not a girl, not yet a woman
crazy
stronger
lucky

Sztuczny_rarytas

3, I wanna go, Till the world ends.

Sztuczny_rarytas

Ja lubię gimme more dobrze przy tej rurze daje hahaha

użytkownik usunięty
keyt9393

Ja wolę TOXIC ! jest tam zmysłowa :)

Sztuczny_rarytas

Mam na blogu wszystkie jej teledyski. Chętnych zapraszam http://www.filmweb.pl/user/Rahabiel/blog/534624

Sztuczny_rarytas

Criminal, I wanna go, Hold it againt me, If you seek Amy, Circus, Piece of Me, Toxic, Everytime, Overprotected, Stronger, Lucky, OOPS I did it again, Soda Pop, Crazy, Born to make you happy, Sometimes i oczywiście kultowe Baby one more time.

Sztuczny_rarytas

Dużo tego:
- Kill the Lights
- If You Seek Amy
- Toxix
- Crazy
- Unusual You
- Circus
-Baby One More Time
:)

Sztuczny_rarytas

Ups, I did it again jest dla mnie the best ;)

użytkownik usunięty
Ksiezycowka

Większość :D

Sztuczny_rarytas

Nie słucham takiej muzyki raczej ale mam do niej dużo sentymentu. Jestem z jej rocznika. Na dyskotekach obozowych się wymiatało przy jej muzie. Ogólnie zawsze z łezką w oku i miłymi wspomnieniami będę słuchał kawałki Britney Spears, Backstreet Boys, 'N sync itp. i nigdy nie powiem złego słowa o tych zespołach bo kojarzą mi się z najlepszymi latami mojego życia. Od britney najbardziej mi siedzi w głowie "Born To make U happy" bo właśnie jest to taka wakacyjno-obozowa piosenka.

Sztuczny_rarytas

Wszystkie kocham ;D Ona ma cos takiego w sobie,że uwielbiam ogladac jej teledyski ,śpiewac jej piosenki ,patrzec na nią.Jest świetna.
Najbardziej lubię ,, Everytime '' i ,,Born to make you happy'' zaraz po nich ,,Toxic'.Chociaż jak już wyżej napisałam kocham wszystkie jej piosenki.Moja ulubiona płyta to In the zone ;p

użytkownik usunięty
pati1109

Te najbardziej ulubione :
- oops i did it again - mam z tą piosenką wiele wspaniałych wspomnień.
- born to make you happy
- gimme more

użytkownik usunięty

gimme more jak i 2 pozostałe które wymieniłaś są spoko ale dla mnie jednak nr to :
(You Drive Me) Crazy (The Stop Remix!)

Sztuczny_rarytas

Każda płyta jest od niej genialna :) Najlepsze są:
-Till the world ends,
-Overprotected,
-I'm not a girl ...
-Everytime

CatsSsy

I am not a girl, not yet a woman genialne :))

Sztuczny_rarytas

Oj dużo jest tych piosenek :)
Ale te ulubione to :
-Piece Of Me
-Radar
-Everytime
-Womanizer
-Toxic
-Gimme More
- 3
-Baby one more time
-If U Seek Amy
Dość sporo tego :) i pewnie jeszcze więcej tych piosenek Jej jest które lubię.
Ale to te ulubione.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Toxic, everytime, out from under, 3, criminal, i'm slave 4you:)

Sztuczny_rarytas

STRONGER, TROUBLE, TOY SOLDIER, MY PREROGATIVE

Sztuczny_rarytas

Womanizer i Baby One More Time.

Sztuczny_rarytas

Wszystkie, bardzo ciężko wybrać... Ale taka naj to Till The World Ends. Od razu powiem, że ulubiona płyta to Femme Fatale ;)

Sztuczny_rarytas

Everytime :)

Sztuczny_rarytas

Sporo tego ;) Ale takie naj naj to ,,Get Naked (I Got a Plan)", ,,Breathe on Me'' ,,Touch of My Hand", ,,Gimme More", ,,Up' N Down", ,,Circus", No i oczywiście dwa najnowsze single promujące krążek ,,Britney Jean" (,,Work Bitch" i ,,Perfume")
She drive me crazy po prostu! Pozdrawiam :)

Mateusz15401

born to make happy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones