Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Taka mloda i atak serca. Szkoda ;( Swietna aktorka :( ['][*][*]

angie_89

cos strasznego...
wielka szkoda [*]
nie moge uwierzyć

rafal15ok

Normalnie nie do uwierzenia .
Mega szok .. taka młoda .
Kondolencje [*]

angie_89

wszystko mozliwe. Możliwe też, ze cos wciagnela. w tym wypadku nie byloby nic zaskakujacego.

ankh82_2


wszystko mozliwe. Możliwe też, ze cos wciagnela. w tym wypadku nie byloby nic zaskakujacego.
1. Nie wiadomo jaka była przyczyna zgonu.
2. Pisanie o wciąganiu jest w związku z w/w bardzo nie na miejscu
3. Masz fatalny styl pisania.

Binula

1. już wiadomo- przedawkowała
2. doprawdy? Strażnikiem moralności jestes? to forum otwarte i nawet zakladając hipotetycznie przyczyny zgonu, nikogo nie pobrazam ani nie wykazuje braku szacunku
3. prosisz o nieocenianie, a sama oceniasz.

angie_89

Tiaaa, teraz to wszyscy hipokryci będą tu wstawiać świeczki i wychwalając ją pod niebiosa, jaka to była zdolna i świetna aktorka. Tylko przypomnijcie sobie wszyscy, jak cały świat się z niej śmiał i mieszał ją z błotem, jak net obiegły jej fotografie po nieudanych operacjach plastycznych.

monikaaa2003

dokładnie. Szkoda jej, to prawda, ceniłam ją za kilka ról, m.in. w przerwanej lekcji muzyki, ale jak widzę te pieprzone znicze/świeczki, cholera wie, co ma przedstawiać gwiazdka w dwóch kwadratowych nawiasach to dostaje szału. Darujcie sobie, nawet nie wiecie jakie to żałosne.

julkita11

Teoretycznie stawianie znicza na grobie też jest tylko symbolem, a jednak wszyscy to robimy.

Binula

no właśnie, stawianie na grobie, w rzeczywistym świecie, a nie na wszystkich możliwych forach, w internecie, przez ludzi, którzy w większości kojarzą ją pewnie za jedną,dwie role albo najlepiej z afer i plotek. Po prostu uważam, że jest to trochę nie na miejscu, nie lepiej jest napisać o niej kilka słów, niż wysilić się na 3 znaki? Jeżeli ktoś czuje żal i smutek to jest w stanie zrobić więcej

angie_89

Jedna z moich ulubionych aktorek,uwielbiałem na nią patrzeć,nie wierzę w to co się stało,jest mi bardzo przykro.Jeszcze wczoraj oglądałem Deadline i chyba,tylko ze względu na nią obejrzałem ten film do końca.Smutek i żal [*]

angie_89

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! ;(

pierwiastekz2

A akurat 8 mila w tv sie skonczyła na cinemax przed godzina około. A Filmweb nawet newsa nie dał , niezła obsuwa , w przypadku smierci i to kogos znanego pare godzin po konkurencji nie wspomnienie o tym jest rzadko spotykane i podważa to ze filmeb jest najwiekszym w polsce serwisem filmowym.

angie_89

widać taki los częsci ludzi ze środowiska artystycznego...
Wyjaśniono okoliczności śmierci Ledgera..?

['] szkoda

tvtotal

Dla mnie to mega szok, bo w ciagu ostatnich dwoch tygodni (bez konkretnego powodu) zrobilem sobie maly maraton, tylko pod jej katem ;(

Deadline, Ramen Girl i Megafault - a teraz nagle dowiaduje sie, ze nie zyje. Normlanie na moment serce mi stanelo i ciarki po plecach przeszly.

angie_89

szkoda dziewczyny , aktorka bdb|
piękna , młoda i atak serca szok!!!!!!!!

kivinka

Kurczę... taka młoda. Śmiało mogę powiedzieć, że powoli rozwijała się jako aktorka, co dowodem jest w jakich filmach grała w ostatnim czasie. Całe życie przed nią... :( Wielka strata

Lorraine

To bardzo przykre, gdy czyta się o śmierci w tak młodym wieku...

angie_89

Dla mnie wiadomość o jej śmierci to szok. Wielka szkoda[*][*][*]

angie_89

szkoda, bardzo szkoda... [*]

SatineNic

Szkoda dziewczyny[*] Taka młoda...

angie_89

Strasznie mi jej szkoda...aż trudno uwierzyć, że zmarła w tak młodym wieku na zawał...
[*]

angie_89

[*] wielka szkoda :(:(
Strasznie dobra aktorka..
Niech spoczywa w spokoju [*]

KaLuS_

Przyczyną zgonu było przedawkowanie tych samych środków nasennych i uspokajających które zabiły M.Jacksona.
http://www.pudelek.pl/artykul/21752/zabil_ja_ten_sam_srodek_co_jacksona/

angie_89

Szkoda, wielka szkoda...[*]
Młoda i piękna. W jeszcze tylu filmach mogła zagrać... Najbardziej podobała mi się w filmie Dziewczyny z wyższych sfer.

angie_89

Rola w Dziewczyny z wyzszych sfer w wykonaniu Brittany byla genialna... Nie moge uwierzyc... Te slowa sa tak proste a jednak prawdziwe. Dziwny jest ten swiat, dziwne jest to zycie...
Rest in peace Brittany! <3

angie_89

Szkoda jej [*] dobrze grała i
w ogóle jest tak samo utalentowaną aktorką
jak inne znane GWIAZDY :)
w tym roku to już 3 lub 4 sławne osoby zmarły
Piekielny rok 2009 ;/

angie_89

Żałośni. Wypierdalać z tymi świeczkami na cmentarz, a nie zasyfiacie FW, który i tak jest już wystarczającym szambem przez takich frajerów jak wy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BorciX

O głupoto, bądź pozdrowiona! Wszystko co mówisz jest tak niezwykle mądre i właściwe! Masz jeszcze jakieś złote sentencje dla mnie?

Alodia

Brawo! Wreszcie ktoś powiedział prawdę! I to kobieta! A skoro są świeczki to jest i gromkie AMEN!

angie_89

Jedna z moich ulubionych aktorek... Nie mogę w to uwierzyć. Była niesamowita! Nawet najgorszy film, dzięki jej udziałowi, stawał się świetnym. Że takie rzeczy się dzieją... Przecież ona była taka młoda! Dlaczego akurat ona? Będzie mi jej strasznie brakować.

najmniejsza_mii

Bardzo przykra wiadomość... naprawdę niewiarygodne...

Brittany była bardzo sympatyczną osobą i utalentowaną aktorką...


[*]

reesee

Szok.. ;| [*]
Była świetna. Jeszcze ostatnio zajrzałam do niej na filmwebie, a teraz taka wiadomosć..
R.I.P ;|

Cythrina

Szoook :(

[*]

Uwielbiałam jąą..

:(

esperance

Ona nie żyje? :O SZOK... Matko dopiero teraz się dowiedziałam.

angie_89

nie wiem, czy swietna, ale grala w moim ulubionym filmie Sin City i tam byla swietna, jak wszyscy. masakra, ze nie zyje... szkoda:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones