Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy
użytkownik usunięty
Fruit_fack

Dziwi Cię to?... połowa oceniających to faceci, oceniający jej urodę a nie grę aktorską, zapewne.

I co z tego? Kto patrzy na tą głupią listę? Irytują mnie strasznie tego typu wypowiedzi. "Żal"...

ty tak samo okaż Jej szacunek szczurze niemyty

Fruit_fack

Kolego,po prostu się tak piszę...
A możę po prostu ludziom jest jej szkoda że odeszła ?
I dlatego taka ocena ?

6Adriens9

Podobnie było gdy Ledger odszedł...Ludzie już tacy są...Niestety

Fruit_fack

Ja w tym nie widzę nic złego...
Sam dałem największą ocenę :)
{*}

6Adriens9

aktorką złą nie była, ale miejsce 24 to przesada.
przed śmiercią była poza pierwszą setką.

Gotowka

I dalej poza nią być powinna...Dalej nie wiem jak można dać jej 10/10...Dla mnie 6/10 to maksimum...

Fruit_fack

Jak Meryl Streep umrze to zajmie pierwsze miejsce ;)
Hipokryci znajdą nowy powód do żałoby i zapomniana Murphy wróci tam, gdzie jej miejsce.

Fruit_fack

Tyle, że Heath Ledger był mimo młodego wieku wielkim aktorem i zasłużył na wysokie miejsce w w tym całym rankingu.

BubelCk

Według mnie, ta aktorka co najmniej nie ustępowała takim gwiazdom jak: Nicole Kidman, Cameron Diaz, Drew Barrymore, Keira Knightley, Zelwegger, Zeta - Jones, Penelope Cruz, Debra Winger i innym gwiazdom. Może się mierzyć i z samą Meryl Streep - to również sprawa indywidualnych gustów, czy też może trafniej, wrażeń widzów.

Myślę, że słabo znacie jej role i stąd ta krytyka. Cóż z tego, że po śmierci ma wyższe notowania? Każdy wybitny, tak ma. Ciekawe jak będzie oceniana Meryl Streep po swojej śmierci. Spróbujcie sobie to wyobrazić.

Była bajeczna w swoich rolach, zawsze zauważalna... A dobry aktor to właśnie taki, którego pamięta się po oglądnięciu filmu (przynajmniej na jakiś czas wkracza w nas umysł).

sungam

"Cameron Diaz"
daj spokój ;)

Il_cattivo

Drew Barrymore???
Akurat obie są siebie warte!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fruit_fack

zgadzam się.no ale czego się można spodziewać po rankingu popularności?naprawdę dobre filmy i dobrzy aktorzy zajmują odległe miejsca bo młodzież głosuje tylko na nowości.mówi się trudno.

Fruit_fack

Nie rozumiem dlaczego niektórzy aż tak się oburzają, że Brittany po śmierci dostaje wysokie oceny. Przecież wiadomo, że ranking prowadzony przez filmweb jest dla szarych ludzi a nie krytyków filmowych i w związku z tym oceny opierają się głównie na sympatii dla danego aktora. Nikt dając ocenę nie analizuję tego, kto już jest na liście na danym miejscu i jak jego głos wpłynie na całość rankingu, tylko spontanicznie klika na gwiazdki przy profilu aktora. Ludzie głosujący na Brittany zapewne sami także w większości nie uważają, że grała lepiej od Maryl Streep, ale raczej chcą wyrazić swoje uznanie dając wysoką notę w takich a nie innych okolicznościach, które ją spotkały. Według mnie to miły gest, bo wyraża pamięć i szacunek dla zmarłej aktorki i może dzięki tej wysokiej nocie ktoś inny odwiedzający stronę częściej ją zauważy i pamięć zostanie na dłużej. Nie widzę w tych głosach niczego zdrożnego, a wręcz przeciwnie - traktuje to jako po miły i sympatyczny zwyczaj, który Brittany już pewnie więcej nie spotka, więc teraz jest najlepszy czas, aby oddać jej słowa uznania. Sam też dałem 10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones