Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Co chwila ktoś dodaje nowy post o tym, ze nie powinna być tak wysoko oceniana i co chwila ktoś komentuje ze to dlatego ze umarła. Nie wiem czy jest ktokolwiek kto się ze mną zgodzi, ale być może to jest tak, że każdy ma rację? Zaczęła być doceniana po śmierci, to fakt, ale być może, osoby, które wystawiły jej tę wysoką notę widziały ją w jakimś filmie.... kiedyś i niewiele osób było na tyle zdeterminowanych by sprawdzić kim ona była (ja do tych osób należę). Wydaje mi się, że lubimy różnych aktorów, doceniamy ich talent, ale tylko niewielu znamy z imienia i nazwiska (tych... największych, tych co nas intrygują i tych co nam się bardzo podobają z wyglądu). Cała reszta to tylko postacie, które były mniej lub bardziej przekonujące w filmach, które zobaczyliśmy. Być może właśnie dlatego doceniamy teraz Brittany Murphy, bo za życia była dla nas tą młodą aktorką, która się rozwija a teraz wiemy już, że nie będzie niczego co wyniesie ją na szczyt, tak więc doceniamy te (może i nie arcydzieła) filmiki, w których wystąpiła i zauważamy co mogła jeszcze osiągnąć, i dlatego dajemy jej wysokie noty... bo wcześniej była fajna, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy w ilu filmach ją widzieliśmy.

cocosanca

Rozumiem co masz na myśli i zgadzam się z tym. Wielu jest dobrych aktorów których nie znamy z nazwiska, ale jeśli akurat na nich trafimy na filmwebie to oceniamy. Poza tym dla mnie twierdzenie, że więcej ludzi daje po śmierci (i właśnie z jej powodu) większe oceny jest bez sensu;/ Jakiemu normalnemu człowiekowi chciałoby się wchodzić na stronę osoby której nie zna i oceniać ją ''tylko'' dlatego, że umarła. To nic nie da ani zmarłej ani oceniającemu.

Pozdrawiam.

alexandra_10

prawda jest taka, ze gdyby zyla nigdy nie trafila by do TOP100- jej obecnosc na miejscu 20 jest absurdem .
Nie twierdze ze jest aktorskim dnem, bo nie jest, moze raczej bardziej pasuje slowo "byla" . Przecietna aktorka, nic specjalnego.

krolowa_sniegu_2

Każdy ocenia według swojego gustu. Ja ja bardzo lubię i to nie dlatego że nie żyje...
I szczerze trochę mnie już wkurza to gadanie że jest tak wysoko oceniana z powodu śmierci. Może to jest prawda, ale co z tego? Gadanie tego n ie zmieni... Ja ją oceniłam wysoko, ale zrobiłam to długoooo przed jej śmiercią. A poza tym o tym że nie żyje dowiedziałam się dopiero miesiąc temu ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones