Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Ona nie żyje ale jak ? Nie wiedziałe nawet o tym
Bardzmo mi przykro bo fajna kobietka to była

ninja_4

Jakie to dziwne o jej śmierci dowiedziałem sie dopiero dziś czyli niemal że dokładnie w rocznice jej śmierci

ninja_4

Zaćpała się na śmierć. Typowe

ninja_4

Zmarła od przedawkowania narkotyków.

Znaleziono ją martwą w jej domu w Los Angeles.

almost_american

Chyba jednak na zawał nie od narkotyków .

ninja_4

Było to następstwem przedawkowania narkotyków.

almost_american

Na Wikipedii jest podana taka przyczyna:

Zmarła 20 grudnia 2009 roku z powodu rozległego zapalenia płuc i ostrej anemii w połączeniu z intoksykacją różnymi lekami[1]

Z tego wynika ze narkotyki były przynajmniej pośrednią przyczyną zgonu. Owa kombinacja leków to zapewne przynajmniej pochodne narkotyków.

skoczek_narciarski

taa wszyscy wielcy znawcy macie akt zgonu opinię lekarza przed nosem. miała problemy z anemią może miała inne choroby o których nie mamy jak wiedzieć ale lepiej napisać że się zaćpała na śmierć, znałeś ją?

leaa87

szkoda mi jej, bo miała bardzo piękny głos.;( ale jako aktorki jej nie znałam.

gaba3341

oj, swietna z niej byla aktorka. Wielka szkoda i strata,ze umarla. Ach, zycie jest krotkie.

ninja_4

Ja właśnie obejrzałem The Devil's Arithmetic i chciałem o niej poczytać,a tu info że nie żyje...yeah bunny Hollywood

Ja_pitole

gdyby zyła jak nalezy i nie ćpała to by wystąpiła w niejednym jeszcze filmie. Ale ludzie niestety mają pusto w łbach.

ninja_4

jak ja sobie ,,upatrzę'' ulubionych aktorów to zawsze umierają;| to już 4 przypadek.. chyba powinnam przestać;p

użytkownik usunięty
ninja_4

Tak, też byłam w wielkim szoku. ;/ [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones