Bronisław WrocławskiI

7,1
6 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bronisław Wrocławski

byłam na sztuce w której grał po prostu rewelacja :) polecam wszystkim ową sztukę w teatrze Jaracza w Łodzi .

mesgerdigantka

Wczoraj ja również byłem na tej sztuce. Kunszt pana Wrocławskiego jest wspaniały. Poelcam wszystkim tę sztukę!!

Pozdrowionka

mesgerdigantka

Pusta scena, pośrodku małej sali teatralnej żadnej scenografii, rekwizytów i żadnych innych aktorów. Choć z początku nie brzmi to zachęcająco sztuka jest naprawde fantastyczna i niejednokrotnie zaskakuje widza... Wrocławski wciela sie w kilka zupełnie różnych ról, tworząc wspaniałe, pełne ekspresji kreacje. Każda z granych przez niego postaci jest naprawdę wyjątkowa. Jak najbardziej zasłużona ocena 10 i polecam gorąco sztukę:*

appelsin

Fantastyczny monodram. Niczego w nim nie brak. Nie zgodzę się jednak z appelsin- rekwizyty i dekoracja jak najbardziej są widoczne.

mesgerdigantka

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Sztuka genialna. Może jego dorobek filmowy nie jest zbyt imponujący (przynajmniej ja widziałam same epizody z jego udziałem) to za "Seks, prochy i rock n'roll" ma u mnie zasłużoną 10.

mesgerdigantka

ja też widziałam, i po tylu zachęcających recenzjach trochę się zawiodłam. chociaż momentami można się zesikać ze śmiechu, a w innych poważnie zastanowić nad zyciem, jednak mimo wszystko coś mi tam zgrzytnęło.

marian_ka

"Karol, a wiesz, że... czekaj czekaj, bo właśnie mi dochodzą".

Wspaniała rola, wspaniały aktor.

mesgerdigantka

rzeczywiście bardzo dobry monodram, również polecam :)

mesgerdigantka

no właśnie, genialna sztuka.
ja z takim zapytaniem, jakiś czas temu owa leciała na tvp kulturze, no i właśnie chciałam zapytać czy ktoś może ripował?

jju

Ja właśnie widziałam w tvp Kultura, ale akurat nie maiłam możliwości nagrać, więc jak ktoś ma, to ja się dołączę do prośby...

Ponik_Kolny

Ja dopiero dziś o tym usłyszałam i muszę ją zobaczyć, ale gdzie?

Indra_5

np. jutro (28.05.2011r.) w teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi ;P i zabierz mnie ze sobą :D

jju

a tak bliżej Częstochowy :)?

mesgerdigantka

Byłam na tej sztuce w Teatrze Jaracza w Łodzi, 17 stycznia 2012 i jestem zachwycona aktorstwem pana Bronisława. Wspaniały kunszt aktorski! Polecam!!!

110basia

Ja ogladalam ten monodram lata temu w Teatrze Malym w Warszawie, tez bylam zachwycona mozliwosciami i talentem Bronislawa Wroclawskiego... Niesamowite, ze sztuka nie schodzi z afisza przez tak dlugi czas :))

mesgerdigantka

Niestety owa sztuka już nie jest grana :( widziałem niestety tylko w tv ale dzięki temu zainteresował mnie teatr. Wrocławski grał tam wspaniale i zobaczyć takie cudo na żywo to musiało być miłe przeżycie.

mesgerdigantka

I Sztyc to perełka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones