Bryan GreenbergII

Bryan E. Greenberg

6,7
1 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryan Greenberg

idealny do ról tepych farmerow itp ;)

buahahaha.

rzal.


ty zapewne nie wygladasz lepiej^^

Mitrosia

i żebyście sie nie czepiali to wiem, ze to słowo rzal pisze sie przez "ż"

Hah, niezbyt to miłe, ale (nawet z całą moją sympatią do tego chUOpa) patrząc na te zdjęcie ma się takie wrażenie. Chociaż, co nie podlega dyskusji, ma niesamowity głos. :)

Agatkiee

głos...? Ja tam nie słyszałam, skupiam sie zazwyczaj na dubbingu;)

Mitrosia

Dlatego gra tylu farmerów, LOL.

Może zdjęcie na filmwebie nie jest najlepsze, ale mi się gra Bryana podoba.

A sam wygląd to już zupełnie inna sprawa.

enjoy to taki koles co wszystkie tępe i 'ostre' laski ocenia na 10 (np. megan fox), a takich aktorow, ktorzy dla wiekszosci są przystojni na 1 i wyzywa od glupich, tac ludzie to porazka...

nie wiem czemu ale rozśmieszyła mnie wypowiedź autora.

autor tego wątku wręcz zionie elokwencją -,-
żenujące
Bryan jest niesamowitym aktorem i piosenkarzem. Gdy słucham jego piosenek mam ciarki.

diamondbrandy

Ja pitole, ale się uśmiałam.
Nie, żebym miała coś do aktora, ale normalnie mnie ten tekst rozwalił hahaha :D!

Uwielbiam delektować się takimi inteligentnymi i wyszukanymi opiniami ;) Nieważne jak wygląda, tylko jak gra. Pomijając fakt, że farmerzy nie są tępi, czego nie mogę napisać o Tobie.

użytkownik usunięty
Madllene

nie napisalem ze wszyscy farmerzy sa tepi, ale niektorzy napewno sa
nie napisalem tez ze jest zlym aktorem, wrecz przeciwnie napisalem ze jest idealny do roli tepego farmera, a to znaczy ze chetnie bym go w takiej roli zobaczyl, a skoro chce go zobaczyc tzn ze uwazam go za dobrego aktora

twarz to ma typowo amerykanska, powiem, dlatego nie podobał mi się na początku. Ale co z tego, jest superseksowny, jego sposob poruszania sie itd. Po kilku odcinkach HTMIA uuuuuuwielbiam na niego patrzec :D. 100%sex

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones