Byung-hun Lee

7,5
7 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Byung-hun Lee

Przystojny, widziałem go w Akmareul Boattda, niezły tyłek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joimbo

Przykro mi, zostaję gdzie jestem.

Joimbo

Ogarnij, jak facet napisze przystojny to od razu gej? Zastanów się:)

Pawlovsky

Do pedałów mi daleko jak hen za morze a facet przykuł moją uwagę, nawet lasce powiedziałem ale ciacho. Chcę mieć takie ciałko w wieku 44 lat, od jutra zaczynam nad tym pracować.

Beermeister

tez zwrocilem uwage :)
generalnie fajne ciacho :)

ehhh

Dlaczego jak facet napisze przystojny, to od razu gej? kobiety też mówią, ładna itd.. a nikt nie nazywa ich lesbijkami, wiem , że to nie wypada, ale trochę dystansu:) dla mnie też jest przystojny, a jestem hetero. Zajebiście zagrał czarnego charaktera w filmie Dobry, Zły, Zakręcony, strasznie podobały mi się jego włosy:D

Pawlovsky

Spoko, tylko żartowałem :D Ale jak facet ocenia tyłek drugiego faceta no to sorry o czymś to świadczy co innego gdy powiesz że koleś ma fajna twarz czy włosy a nie kurde dupę :/

Joimbo

No ale jeśli tę dupę ma rzeczywiście bardzo fajną?

Beermeister

a gdzie można zobaczyć jego tyłek???

Justyna_0288

Właściwie to teraz już nie pamiętam :) Ale i tak był w najlepszym wypadku był w bieliźnie, jak Won Bin w The Man from Nowhere.

Beermeister

albo In-seong Jo w Krwawym karnawale ;)

atika

No dupeczka to z niego niezła ;P Nie spodziewałam się kiedykolwiek, że Azjata może mi się spodobać. Kiedyś nawet żałowałam, właściwie teraz też, że nie jestem Chinką, Japonką itd. Jak zobaczyłam go w G. I. Joe z 2009 roku to myślałam: 'kurde, młoda dupa po dwudziestce', a spojrzałam na Filmweba i mi oczy wyszły wrażenia, że on ma 40 lat. Ja też chce tak!! xDD

Kanakaredes

nie ma co się tak zachwcać nad jego młodym wyglądem. Owszem wygląda na najwyżej 35lat ale to zapewne rezulatat operacji plastycznych, które w Korei są bardzo popularne, korea ma najwyższy odsetek op. plastycznych na świecie

Ruby_in_Gold

to możliwe gdyż akurat gębę ma szkaradną kwadratową

Ruby_in_Gold

Azjaci po prostu wyglądają młodziej, kwestia lepszych genów :-) wystarczy spojrzeć na A.Lau, czy A.Kwok. Operacje plastyczne, owszem są popularne w Korei, ale większość dotyczy korekty oczu, nosa, czy wybielenia skóry. Co do aktora, to faktycznie coś w nim jest, ale jak dla mnie to Chińczycy są o wiele bardziej przystojni. :-)

Beermeister

a gdzie Ty widziałes jego tyłek? daj koniecznie znać też chętnie obejrze

Ruby_in_Gold

chyba dopiszę się do listy xD

Ruby_in_Gold

W Red 2 :) warto obejrzeć ;)

Beermeister

Zgadzam się, klatę też ma niezłą.

użytkownik usunięty
Beermeister

To prawda, uwielbiam Azjatyckich aktorow, a ten jest Niesamowicie Przytsojny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones