Byung-hun Lee

7,5
7 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Byung-hun Lee

Bardzo podobał mi się w Bittersweet life. Świetna rola. Wykreował naprawdę niepowtarzalną postać.

doma_3

ten aktor ma talent, bez dwoch zdan. dzieki niemu slodko-gorzkie zycie jest wg mnie jednym z najlepszych filmow ostatnich lat.

marcoos

oł dżizas Bitter Sweet Life to naprawdę jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem.

A Byung-hun Lee rewelacyjnie tam zagrał.

Cieszę się, że jest paru ludzi, którzy uważają Bitter Sweet Life za rewelację :)

doma_3

Całkiem niezły był też w "Joint Security Area", ale tam pierwsze skrzypce grał rewelacyjny Kang Ho-Song. Dwaj panowie znowu spotkają się na ekranie i to u reżysera "Słodkogorzkiego Życia". Ich nowy projekt, "The Good, The Bad and The Weird" zapowiada się znakomicie.

koles_5

prawda, postać niepowtarzalna. doskonale zagrana. spełnienie marzeń filmowych. Prawie jak montana w scareface.

Ryunosuke

Mój pierwszy ulubiony film koreański to Jungdok, ze względu właśnie na rolę Byung-hun Lee, który był powalający. W Bitter Sweet Life był po prostu rewelacyjny, natomiast w "The godd, the Bad..." udowodnił, że zalicza się do czołówki nie tyle najlepszych aktorów koreańskich, co azjatyckich. Brawa i owacja na stojąco!

Olka_pl

Ja zaczęłam go uwielbiać od serialu "IRIS"
On jest po prostu genialny!

marmolada_xd

zgadzam sie IRIS jest genialne a postac jaka stworzyl jest bardzo realistyczna...niesamowity aktor...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones