Byung-hun Lee

7,5
7 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Byung-hun Lee

Nie mogę tego przeboleć, że wybrał karierę właśnie tam-taki świetny aktor się tylko marnuje u hamerykańców, gra jakieś małe beznadziejne rólki, od kilku lat wgl go nie widać w rodzimych produkcjach :( wielka strata

Baby_Black27

Nie byłabym aż tak ostra. Przecież zagrał ostatnio choćby w Inside Men, czy Memories of the Sword - oba koreańskie. A szykują się już kolejne azjatyckie produkcje z jego udziałem jak Master, Single Rider, czy Manhunt. Raczej nie wygląda to na porzucenie rodzimego rynku (na szczęście).

Murmure

ale porównując do wcześniejszego dorobku LBH to jak na razie marne pocieszenie-Memories Of Sword wiadomo jakie ma recenzje :/ że jest dość słaby nie ma się co oszukiwać; Inside Men jeszcze nie widziałam.. ciągle brakuje napisów -_-
Mam nadzieję, że jednak Holly mu zbrzydnie i powróci do częstszego grania w koreańskich filmach ;(

Baby_Black27

O tym pewnie zadecydują propozycje, jakie będzie otrzymywał. Ponoć do Misconduct dołączył m.in. ze względu na Ala Pacino w obsadzie :) Ale mimo wszystko też wolałabym go oglądać w pierwszoplanowych rolach koreańskich, niż na amerykańskim trzecim planie.

Baby_Black27

Niestety potwiedzam. W koreańskich filmach dostaje poważne, świetne role, a w amerykańskich po prostu gra Azjatę w marnych akcyjniakach.

Baby_Black27

żona widać droga w utrzymaniu :)

Baby_Black27

Też nie mogę tego przeboleć, bo aż mi się płakać chcę gdy widzę że jeden z najlepszych koreańskich aktorów, który miał rewelacyjne role pierwszoplanowe, teraz gra nic nie znaczące role w Hollywoodzie. Bardzo, ale to bardzo przykre, po cichu liczę że jeszcze wróci do koreańskich produkcji, ale nie wiem czy można mieć taką nadzieję :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones