Byung-hun Lee

7,5
7 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Byung-hun Lee
Baby_Black27

Szkoda że taka fajna aktorka wyszła za takiego starego dziada.

CottonCrush

dziecko idź trollić gdzie indziej

Baby_Black27

Mówię jak jest, piękna, zdolna, a znalazła sobie starego faceta.

użytkownik usunięty
CottonCrush

A tam... LBH co jak co ale na swój wiek nieźle się trzyma... zazwyczaj Azjaci w tym wieku jakoś drastycznie dziadzieją... I nie żeby ona znowu była jakąś fantastyczną aktorką... Cóż, jak dla mnie całkiem dobrze razem wyglądają.

drastycznie dziadzieją.???poalcy juz w wieku 30 lat wygladają jak 40 latki,po prostu oni długo,.długo wyglądają młodo a nagle na swój wiek

użytkownik usunięty
Justyna_0288

A to akurat co innego bo Polacy wg mnie w większości nigdy nie wyglądają dobrze... Gdy są nastolatkami wyglądają zazwyczaj jak wypierdki, po dwudziestce zaczynają się zakola, przeważnie chodzą zaniedbani, rzadko mogę odróżnić powiedzmy 24 latka od 30 latka(chyba, że ktoś ma młodzieńczą urodę), po 30 jak zauważyłaś przypominają 40 latków...itd Azjaci właśnie (bazuję się na aktorach) wyglądają dobrze do pewnego momentu a potem bum! dziadeczki się robią. http://www.geekinheels.com/wp-content/uploads/2011/01/average_asian_woman_aging- 510x153.jpg coś jak na tym rysunku z tym, że u mężczyzn następuje to szybciej

To wynika z ich biologicznych uwarunkowań, Rasa żółta (prosze wybaczyć, że tak troche niepoprawnie politycznie, ale nie napisze że Azjaci , bo do tej grupy należą też Hindusi czy Rosjanie mieszkający w azjatyckiej części kraju a mnie właśnie chodzi o "skośnookich") no więc rasa zółta starzeje sie abrdzo powoli przez długi czas wyglądają bardzo młodo i świeżo ale jak w pewnym momencie po 50-, 60-tce z grubsza za czynają si estrzec w w mgnieniu oka robią pomarszczone staruszki i staruszkowie - rasa biała strzeje sie powoli, ale "sysytematycznie" można powiedzieć

CottonCrush

nie jedna laska chciała by mieć takiego "dziadka"

Baby_Black27

No, do tego takiego co zaraz po ślubie zdradza.

CottonCrush

a zdradza? :)

Baby_Black27

zdradza podobno

into_the_moonlight

ale za fiu_ta go nikt nie złapał, więc .. wiadomo jak to jest z bogatymi sławnymi/zawsze wszyscy szukają skandali naokoło ;)

CottonCrush

też kiedyś na to tak patrzyłam, on ma te 40parę lat a ona wygląda parę lat młodziej i jest młodsza o 12 lat, co w sumie daje taki wynik jakby byli ojcem i córką xD Ale po obejrzeniu mojego pierwszego filmu z tym panem stwierdzam, że jest całkiem seksowny, wydaje się też fajnym facetem, jest sprawny fizycznie, jestem w stanie zrozumieć ten związek :P Bab_Black- nie obraź się że tak mówię "jestem w stanie zrozumieć", bo w sumie na początku też uważałam że powinnaz naleźc jakiegoś młodszego, ale jednak niektóre babki lubią facetów statecznych, starszych, a on jest fajny, chociaż nie należy do moich ulubieńców z Korei. Ogólnie wolę takich w wieku 20-paru lat jako moje "ciacha" ale oglądając "Ujrzałem diabła" przekonałam się do Byung-hun Lee :) Też uważam że razem się dobrze prezentują, podobnie jak usunięty użytkownik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones