Caleb Landry Jones

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/815756/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":5105,"rate":7.07384916748286,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/815756/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":344,"rate":7.944767441860465,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
5 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Caleb Landry Jones
  • Podbił moje serce postacią Syd'a w Antiviral, filmie niemal jednego aktora, w którym zagrał główną rolę. To nie jest typowy rudzielec. Jego eteryczna, androgyniczna uroda daje mu wiele możliwości, które mam nadzieję, zostaną dostrzeżone przez reżyserów i wykorzystane jeszcze w niejednym filmie. Zafascynował mnie też swoją rolą w Byzantium; kapitalnie odegrał słabego, umierającego na białaczkę chłopaka, choć na pierwszy rzut oka wydał mi się trochę za delikatny na historię o wampirach. Chętnie zobaczyłabym go w roli anioła.

  • LePetitSoir Co rozumiesz przez "typowy rudzielec"? Bo nie wiem czy się obrazić...

  • martinezowiec Spokojnie, też mam rude włosy. Pisząc typowy rudzielec miałam na myśli delikatną urodę: jasne brwi, rzęsy, bardzo jasną karnację i często towarzyszące temu piegi. Takie osoby bywają bardzo atrakcyjne, jednocześnie aby to dostrzec trzeba się nieco bliżej i dłużej przyjrzeć. W dzisiejszych czasach, gdy rzęsy, brwi, włosy i paznokcie można dowolnie przyciemniać i przedłużać, taka eteryczna uroda rudowłosych osób staje się niszą i nie jest za często zauważalna. Moja wypowiedź nie miała negatywnego wydźwięku, a jeśli jednak tak ją odebrałeś/łaś, to przepraszam.

  • LePetitSoir Dzięki za wyjaśnienie. Pierwszy raz widzę żeby ktoś na Filnwebie za coś przepraszał :) Jestem trochę nadwrazliwy bo w Polsce samo słowo rudy jest traktowane jako obelga a nie określenie koloru stąd nie cierpię jak ktoś tak o mnie mówi. A co do jasnych brwi się raczej nie zgodzę: ja mam akurat ciemne. Za to jasną karnację i piegi mają chyba wszyscy ludzie o czerwonych włosach i po tym można łatwo odróżnić czy ktoś się farbuje czy nie... :)