Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Jest sztuczna, manierzasta i po prostu nie nadaje się do dobrych filmów, bo obniża poziom.

bezprzyczyna

nie zgadzam sie z toba w ogole. cameron ma talent i gra swietnie:)

mon_ga

To ciekawe, co mówisz...

bezprzyczyna

Obejrzyj : ''Być jak John Malkovich'' , ''Vanilla Sky'' , ''Gangi Nowego Jorku'' , ''Siostry'' albo ''Piętno Minnesoty'' .. całkiem prawdopodobne że zdanie zmienisz ..

Darken

A skąd wiesz, że nie widziałam?

bezprzyczyna

A widziałaś ? I po obejrzeniu tych filmów nadal obstajesz przy swoim zdaniu ?

mon_ga

nie dziwi mnie Twoja ocena Diaz. widziałem jak oceny jakie dałaś filomo i aktorom. np. Ghost Rider - 9, Chaninig Tatum - 10 :) hehe

bezprzyczyna

rzeczywiście, ta aktorka jest beznadziejna, nie wiem co w niej ludzie i reżyserzy widzą
nawet nieszczególnie ładna

guerrero

Jest to aktorka typowo komediowa i tylko w takich filmach powinna grywać. Każdy powinien robić to co potrafi najlepiej.

użytkownik usunięty
Binula

bo tylko do takich sie nadaje... bo fakt faktem do takich rol nie potrzeba wiele talentu.. aczkolwiek jak dla mnie nie pownna byc w ogole aktorka bo jest dretwa i ciezko sie na nia patrzy (przynajmniej mnie odstrasza swoja uroda)

Ja, niestety,ale mam takie samo odczucie. Po prostu mnie od niej odrzuca i tyle.

bezprzyczyna

nie zgodziłabym się z opinią, że łatwo grać w komediach a dramatach trudniej (no chyba że rozmawiamy o komediach amerykańskich klasy C) umieć rozśmieszać jest równie trudno a Cameron zapewne dobrze się sprzedaje...

użytkownik usunięty
Joanna_7

nie twierdze ze w dramatach latwiej... no ale mowiac szczerze najwiecej pseudo aktorow/aktorek gra w durnych komediach/romantycznych... nie zawsze te role sa wymagajace wiec sie da mniejutalentowanych tam upchac... przez co sa one wylegarnia "idoli" nastolatek...

dobrze sie sprzedaje... ciekawe w jaki sposob...

PS. jako o komedii mowie o tych amerykanskich standartach ktore wiecznie sa takie same wiadomo jak sie koncza itd lub o odmozdzaczach... o tych ktorych jesli sie nie obejrzy to nie bedzie zadna strata, bo owszem komedie moga byc dobre(czyt. na poziomie, smieszne, przyjemne, lekkie, nie zenujace) ja osobiscie bardzo lubie francuskie...

Joanna_7

Niestety komedii klasy C jest zbyt dużo na rynku i zbyt duzo się jej naogldałam:/Wiem że dużo zależy od gustu oglądającego jednak równie dużo zalezy od aktora który odgrywa filmowego klauna. Do Cameron nic nie mam, owszem czasami zagra dośc "kołkowato" i bez polotu jednak to bywa czasami a nie zazwyczaj. Zgadzam się żę trzeba mieć to coś żeby grać w komediach, i to grać dobrze a nie tak jak niestety większość miotu aktorskiej komedii dość przeciętnie jak nie gorzej:/ Cameron do nich nie zaliczam, trzeba przyznać że się wybiła, może tez i patrze na nią przez pryzmat innych filmów typu Vanilla sky czy Siostry...ale jak widac potrafi zagrać nietylko w komediach, więc nie jest z nią aż tak źle:D

bezprzyczyna

To fakt, typowy hollywoodzki pustak. Dawała dupy to się po trochu zaczęła wkręcać, ale to jest aktorskie zero.
Jej najlepsza rola to jej udział w sado-maso video z początku lat 90-tych krążące po internecie. Tam można
podziwiać to co wychodzi jej najlepiej. Choć i tak furory nie robi.

Cpt_Spaulding

Loc dog mam nadzieje ze Twoja wypowiedz była kierowana do kogos tam powyżej bo u mNie Ghost rider na pewno nie ma 9 :]

Darken

to było do mon ga :)


za krótki <br/>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones