Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Ona wegetarianką!

użytkownik usunięty

Ja dziś w necie zobaczyłem że ona jest wegetarianką i się bardzo z tego cieszę bo ja sam od kilku tygodni jestem wegetarianinem i uważam że powinno być więcej takich osób;)

O jaaaaaa. Ona wegetarianką!!! Niesamowite.

A czemu powinno??

matka co do gara włożyć nie ma to się wpier dala marchewe samą

Corey666

ale żeś mądryyyy...
ja jestem wegetarianką i mam zdrowe zęby, pieniądze mam żeby kupić sobie kawał stejka i nie wiem czy potrafię polować. wg mnie trzeba się zastanowić czy żarcie tego mięcha jest zdrowe. czy naprawdę każdy myśli, że taki kupny kurczak z mięsnego sam się tak upasł? taka szyneczka, boczuś albo kiełbaska ma tyle samo chemii co napoje gazowane albo słodycze. ale i tak najlepsiejsze są paróweczki. kopyta, wymiona i oczy. mniami ;3
w sumie jedzcie co chcecie. wegetarianizm nie jest jeszcze najgorszy. jest też weganizm, czyli odrzucenie wszystkiego co pochodzi od zwierząt w tym jajek, miodu i nabiału.
i jeszcze humanitarne traktowanie tego co większość z was szamie: (jest też 2 część, ale już sobie sami poradzicie)
http://www.youtube.com/watch?v=ltHwnHrzolY

KristenStewart

tak było jest i będzie ...hmy Tylko powiedz mi co jest złego w jedzeniu kurczaków ? Mam nie jeść kurczaków bo ktoś im łep ucina i to jest be ? Co do parówek proszę nie oglądajcie tyle demotów ok ? Kopyta ? ty dziewczyno chyba kopyta nie widziałaś ale od kiedy parówki są wołowe ? Świnia nie ma kopyt..tak samo wymion :} Oczy ehh nie raz się świniaka biło więc wiem jak wyglądają od tej strony hmy "budowy" więc mi ni mów, że są w parówkach ok ?Znajomy robił w rzeźni to wiem z czego robią parówki ok z odpadów ale nie podniecajcie się tym co piszą na demotach.Parówki robi się z 3jeczki mięsa gorszego gatunku syfiastego lekko :)
No ok ale co ty masz do miodu jak i do produktów mlecznych ? Są be bo co ?
Sam nie jadam kiełbas,boczków czy parówek ale nie podniecajmy się jakie to jest nie zdrowe i mi nie mów jaka to dieta monotoniczna jest zdrowa składająca się z samych warzyw....
Ale tak to jest jak się swą "wiedzę" czerpie z demotów a świnie czy krowę widźało jedynie na obrazku w googlach :(

Corey666

odpowiem na Twoim poziomie: y... LOL :|
1) nic nie mam do kurczaków. ja po prostu nie jem.
2) parówki tylko na opakowaniu są wieprzowe. nie wiesz czego tam dorzucają. może parówki znajomego są ok, ale te sklepowe...
3) sąsiedzi mają mięsny, więc często wymieniamy się ciekawostkami (nie tylko ds. jedzenia :)
4) nic nie mam do miodu. wręcz przeciwnie. uwielbiam naturalny, pszczeli, pitny <3
5) dieta "monotoniczna" jest zdrowsza, pod warunkiem, że nie jest monotoniczna. nie je się tylko warzyw. można jeść owoce, ziarna, nasiona itp. nie wiem dokładnie, nie jestem weganką.
6) widziałam krówkę i świnkę na żywo! zdziwiony co ? :o właśnie moja kochana babunia mieszkająca na malowniczej wsi, sprzedała mućkę. świnka już dawno zjedzona. za dużo roboty przy wieprzu, a wiadomo starzy ludzie. za dużo się męczyli. dobra, nie odbiegajmy od tematu. uwielbiałam świeży twarożek z kubkiem kakao, albo na obiad zsiadłe (nie zepsute) mleko i ziemniaczki.

KristenStewart

"ja jestem wegetarianką" następnie piszesz, że miodu i sera nie a następnie że spożywasz takie bajery to jak to w końcu hmy ? A i znajomy robił w rzeźni jako robol zwykły i zaopatrywali oni sklepy.... taj samo mortadela jest zrobiona z 3 jeczki : }

Corey666

wegetarianizm to odrzucenie mięsa
weganizm to odrzucenie wszystkiego co pochodzi od zwierząt
ja jestem wegetarianką (wegetarianizm), czyli nie jem tylko mięsa
napisałam o weganizmie tak tylko dla ciekawostki, bo jest podłączony do wegetarianizmu
mortadela, mielonka, pasztety i inne tego typu wyroby mnie nie kręcą
dla spożywających : na zdrowie ! :)

KristenStewart

Kobiety nie jędzące mięsa rozumiem. Ale facet który nie je mięsa, staje się tak naprawde "Kobietą".

Hitler też był wegetarianinem he he

stphn

Dlatego ja jem wszystko z rodzinnych farm ;) Jajka od babci, kiełbasę, szynkę i inne "mięcho" od wuja itp itd :D Faktem jest, że bez tego żyć się nie da, ale patrząc na to co sie dzieje wokół, też czasem mam wątpliwości ;)

PS. Uwielbiam krowy, kiedyś będę mieć jedną jako zwierzę domowe :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones