Cariba Heine

Cariba Cecilie Heine

7,7
918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cariba Heine

Jako jedyna z syrenek się nie wybiła jakoś. Phoebe Tonkin została główna czarownicą w
Tajemnym Kręgu, a Claire Holt pierwotna wampirzycą Pamiętnikach Wampirów również w
stacji CW.

pattricia

Zazwyczaj tak jest, że 1 osoba z kilku zostaje w cieniu. Tutaj padło na Caribe. No cóż....
Może to wina bycia wiernym tylko Australijskim produkcjom.

pattricia

Też się właśnie dziwię... Bo najpopularniejszymi i lubianymi syrenkami były Cleo(Phoebe Tonkin) i Rikki(Cariba Heine). Emma(Claire Holt) była jakby w cieniu. A teraz? Teraz jest na odwrót. Claire jest popularniejsza z tej trójki, bo gra w Pamiętnikach Wampirów, a Phoebe w Tajemnym Kręgu, a Cariba? Mogłaby też zagrać w amerykańskich serialach (jeśli chce, bo trochę się zgadzam, z powyższym komentarzem, że możliwe, że jest wierna australijskim produkcjom).

olka1206

Z tego co widziałam to i Claire i Phoebe zagrały w pamiętnikach moja pierwsza myśl "gdzieś już je widziałam" później wygooglowałam mogłaby też zagrać (;

pattricia

Clarie Holt zagrała też lesbijkę w Pretty Little Liars (słodkie kłamstewka)...a tak naprawdę zawsze lubiłam tylko Rikki...:( wielka szkoda że Caribe utknęła w punkcie ...ale to tak już jest w show biznesie :D

vanessk144

no ale nawet jeśli to kwestia wierności dla australijskich produkcji, to i tak nie są to zbyt ambitne ani wyszukane filmy/seriale.

pattricia

to prawda...nie są ambitne ...gdyby chciała zadbać o popularność udałoby jej się to gdyby odbiła się od korzeni ...

pattricia

Jak dla mnie to właśnie kariera Cariby posuwa się w najlepszym kierunku.... Podczas gdy pozostałe syrenki Phoebe i Claire pozostały w rolach dla dzieciaków (grając jakąś dziecinadę), Cariba zaczęła grac "dorosłe" role. Zagrała główną postać w "Zabójstwo Caroline Byrne", zagrała jeszcze w kilku innych filmach już dla dorosłego odbiorcy! Martwi mnie jedynie mała liczba zapowiadanych z Nią nowych produkcji... ale poczekam:)

cpiotr1

Znam parę osób po trzydieśce, które wciąż oglądają Wampirze Pamiętniki, więc Phoebe i Claire wciąż mogą być zauważone i docenione przez ludzi zajmujących się "dorosłymi" filmami.

pattricia

dziwny sposób wartościowania: nie zrobiła kariery, bo nie gra w "Pamiętnikach Wampirów"...

pattricia

Patrząc na ilości grania w filmach serialach jest na tum samym poziomie co one trochę produkcji ma ze sobą spójrzcie u nas aktorki 24 czy 25 lat i 1 seial M jak miłość czy barwy szczęścia ile osób po 40tce czy 50 są i mają tyle tylko produkcji ma czas na rozwijanie gra w seialu nowym 2015 więc zaczepila się jakiegoś serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones