Carlos Saura

Carlos Saura Atarés

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/10938/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":237,"rate":8.09704641350211,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/10938/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":100,"rate":7.8,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/10938/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":7,"rate":8.857142857142858,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/10938/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":3,"rate":8.333333333333334,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":5,"name":"productionDesigner","above5p":false,"career":{"name":"scenograf"},"ranking":{"name":"Scenografii","link":"/person/ajax/roles/10938/5","url":"/ranking/person/productionDesigner"},"rating":{"count":3,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"scenografii"}},{"id":12,"name":"costumeDesigner","above5p":false,"career":{"name":"kostiumograf"},"ranking":{"name":"Kostiumów","link":"/person/ajax/roles/10938/12","url":"/ranking/person/costumeDesigner"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"kostiumów"}}]
8,1
237 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Carlos Saura
  • Ha ! Jestem pierwszy !
    Jak dla mnie geniusz kina hiszpańskojęzycznego. Nikt tak jak on nie potrafi wpleść w swój film muzyki i tańca - wystarczy obejrzeć Flamenco i Tango.
    Jako autor innych filmów też spisuje się świetnie - Septimo Dia, Cria Cuervos

• 2012 Widziałem Saury tylko "Tango" i "Nakarmić kruki". Jakie inne filmy byś polecił?? Chodzi mi o najlepsze w Twoim mniemaniu. Pozdrawiam

• rurabomber Wszystkie.
    Peppermint Frappe... Flamenco...Mama ma sto lat.. Anna i Wilki...każdy dosłownie każdy.
    Carlos S.króluje!!!