Carly Pope 

6,5
887 ocen gry aktorskiej
Carly Pope
Początkowo, Carly uczyła się tańczyć, potem jednak zapisała się do "Lord Byng Secondary School", gdzie zaczęła uczyć się aktorstwa na poziomie zaawansowanym. W jednej ze szkolnych produkcji zobaczył ją agent i dziewczyna zdebiutowała na ekranie - w niezależnym dziecięcym filmie "Cowboys and Aliens" kręconym w Rumunii. Po zakończeniu zdjęć Carly zapisała się na University of British Columbia, jednak już po pierwszym semestrze porzuciała szkołę aby zająć się wyłącznie swoją karierą aktorską w USA. Jej pierwszą rolą w poważnym studiu filmowym była Abby w "Disturbing Behavior". Carly wystąpiła także u boku Sally Field w telewizyjnym filmie "A Cooler Climate". Zagrała także małą rolę w "Snow Day" wyprodukowanym przez Paramount w 2000 roku. Aby otrzymać rolę w serialu "Asy z klasy" ("Popular"), Carly pokonała około 400 innych aktorek. Ostatecznie zagrała Sam McPherson, szkolną dziennikarkę tworzącą z grupą przyjaciół alternatywę wobec "Popularnych". Serial, mimo że miał dobre warunki emisji, nie spełnił oczekiwań producentów. Mimo to nakręcono serię drugą.
Carly wciąż czeka na przełomową rolę, która otworzyłaby przed nią drzwi do kariery filmowej. Mieszka w Los Angeles, gdzie kręci wspomniany serial. W wolnym czasie wraca do Vancouver by spędzić trochę czasu z rodziną.
zobacz pełny życiorys

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 28 sierpnia 1980

miejsce urodzenia: Vancouver, Kanada

wzrost: 168 cm

Ma dwóch braci: młodszego oraz starszego Krisa Pope'a.
Proponowano jej rolę Brooke McQeen w serialu "Asy z Klasy", która przypadła Leslie Bibb. Carly ostatecznie zagrała Sam McPherson.
Odrzuciła rolę Elizabeth "Liz" Parker Evans w serialu "Roswell". Ostatecznie angaż otrzymała Shiri Appleby, zaś Carly zagrała Sam McPherson w "Asach z Klasy".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

wiadomo coś o niej? ma dzieci, partnera?

ogólnie gra w mniej znanych (popularnych) filmach ale fajnie na nią popatrzeć, mam nadzieję że zagra w naprawdę dobrym filmie !!!

ale tylko z wyglądu, Gemme Arterton

wpiszcie w wyszukiwarce filmwebu "Gina gershon" i spojrzcie na zdjecie aktorki...wg mnie sa bardzo podobne, maja podobna oryginalna urode...

Czy to ona gra w Suits Tarę ukochaną Luisa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones