serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
1999 - 2002
42 min.
7,3 30 462
oceny
7,3 10 1 30462
6,0 4
oceny krytyków
Z katastrofy ufo ratuje się trójka dzieci, które zostają adoptowane. Przybrani rodzice nie wiedzą, że są oni kosmitami. więcej mniej
Roswell: W kręgu tajemnic zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tam mieszka dwoje nastolatków: Liz Parker i Max Evans, którzy przypadkowo zbliżają się do siebie, kiedy Max ratuje Liz życie. Max, jego siostra Isabel i najlepszy przyjaciel, Michael ukrywają przed światemMiasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tam mieszka dwoje nastolatków: Liz Parker i Max Evans, którzy przypadkowo zbliżają się do siebie, kiedy Max ratuje Liz życie. Max, jego siostra Isabel i najlepszy przyjaciel, Michael ukrywają przed światem niewyobrażalną tajemnicę. Po katastrofie statku kosmicznego przebywali w jego wnętrzu w czymś w rodzaju kapsuł inkubacyjnych, z których wyszli jako ludzie i wiodą życie współczesnych nastolatków. Ze wszystkich sił i wszelkimi sposobami starają się zachować to w tajemnicy zarówno przed przybranymi rodzicami, jak i przed szeryfem Valenti, który za wszelką cenę chce odkryć prawdę dotyczącą katastrofy sprzed półwiecza. Serial liczy 61 odcinków.

studio
20th Century Fox Television / Jason Katims Productions / Regency Television
tytuł oryg.
Roswell
inne tytuły
Roswell High (tytuł roboczy) USA
więcej
 Brendan Fehr i  Heath Ledger ubiegali się o rolę Maxa Evansa.
Katherine Heigl ubiegała się o rolę Marii DeLuki.Katherine Heigl
Majandra Delfino i Katherine Heigl starały się o rolę Liz Parker.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych