Catherine Deneuve

Catherine Fabienne Dorléac

8,1
6 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Deneuve

Uroda tej kobiety jest naprawdę niezwykła wręcz magnetyzująca,połączenie dystansu, zimnej ,klasycznej pełnej wdzięku elegancji ,a jednocześnie pewnego rodzaju ciepła ,który często rysuje się na jej twarzy jak i również w jej gestach widzianych w wielu jej filmach ,jest to naprawdę rzeczą niespotykaną wśród dzisiejszych ludzi filmu ,nie wspomnijąc o fantastycznej grze aktorskiej ,która urzeka mnie i wielu ,wielu innych miłośników europejskiej (i nie tylko) kinematografii, nie bez powodu reżyserzy mawiali iż "jest to kobieta tak piękna ,że każdy film z jej udziałem nawet bez fabuły okaże się być przebojem" Inspiracja ! ;)

Catherine_Marion

Dokładnie- żadna kobieta jej nie dorówna.
Uroda wręcz pomnikowa.
Patrząc na nią aż trudno uwierzyć,że jedna istota ludzka mogła zostać tak obdarzona przez naturę. Słowo daję, Catherine nie ma chyba żadnego mankamentu urody.

ARCYPIĘKNA !


Szkoda,że takie kobiety też się muszą zestarzeć...
Tutaj nawiązuje również do ''Zagadki nieśmiertelności''- za wszystko trzeba kiedyś zapłacić,wszystko ma swój kres...

sconosciuta

matko kochana a biłam się w pierś że piękniejszej niż była Brigitte Bardot nie było. Ideał !!

tuttifrutti

Moja jest ładniejsza.

użytkownik usunięty
Catherine_Marion

Chyba najpiękniejsza twarz w historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones