
Za 2 tygodnie będę szczęśliwą posiadaczką 6cio - tygodniowej suni, w związku z czym zaczęłam przeglądać różne psie fora, gdzie natrafiłam na niezbyt pochlebne opinie użytkowników w kwestii Zaklinacza. Zarzucana jest mu wręcz brutalność w stosunku do psów, "cofnięcie" się o kilkadziesiąt lat w kwestii behawiorystyki...