Cezary Żak

7,9
17 678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Żak

Zagroził producentom "Miodowych Lat", że jeżeli nie zwolnią Pilaszewskiej (bez której serial stracił na oglądalności i
musieli zakończyć emisję) i nie zatrudnią jego żony to on odejdzie z serialu, zażądał też wysokiej podwyżki, ponieważ
wybudował dom i musiał z czegoś spłacić raty ;). Również nie zgodził się na rolę w "Ranczu" i na udział w "Kocham Cię
Polsko" bez udziału jego żony. Żaki to tacy pazerni na pieniądze ludzie. Nie dziwię się, że najlepiej mu wychodziły same
gburowate, negatywne i egoistyczne role takie jak Karol Krawczyk, Wójt, SS-man- przecież on taki zapewne jest w życiu
prywatnym.

Krytykancki

nie wszędzie jedynie tylko grała z nim w miodowych latach, a w Ranczu nie ma z nim dużo scen, więc w czym problem. Ja go akurat strasznie lubię za rolę komediowe, najbardziej go lubię za miodowe lata, w Ranczu miał super postać tylko jak już senatorem został to już się z niego ciepłe kluchy zrobiły.

kinomanka_13

Jako aktora komediowego też go lubię, ale tylko od strony zawodowej i ekranowej. Tacy jak Pazura czy Żak najczęściej w życiu prywatnym są gburami. Za to Lindę bardzo lubię np. ;D

Krytykancki

Żak dla mnie gburem nie jest, Pazura tym bardziej nie jest bo go kocham od 17 lat za 13 posterunek. A jeśli chodzi o Lindę to za nim na początku nie przepadałam ale jak się dowiedziałam że ma zagrać Jaruzelskiego to zmieniłam zdanie.

kinomanka_13

Ale widzisz pojawiła się w końcu pozytywna recenzja o Lindzie ;D

Krytykancki

no ja wiem, bo ja sama o nim źle pisałam gdybym się nie dowiedziała o tym że ma grać Jaruzelskiego to dalej bym tak na niego źle pisała, a po za tym gdyby mieli kręcić polską wersję zbuntowanego anioła to Linda by nadawał się na Ramona, a Żak na tego księdza z klasztoru.

Krytykancki

Zaka nie trawie.Nie porownuj go do mistrzowskiego Pazury:najlepszego polskiego aktora komediowego wszechczasow.
Zak nie zaskakuje aktorstwem,przynajmniej dla mnie to sredniak.
A jezeli chodzi o sama osobe,to wlasnie on w przeciwienstwie do Pazury jest gburem u to jakim.
To jest prostak i cham.Pazura w zyciu osobistym jest normalbym gosciem.
ZAK to tlusta,zarozumiala swinia,ktory patrzy tylko na swoja gruba morde w lustrze,a innych wokol nie widzi.
Zauwaz jak sie zachowuje w programach rozrywkowych .Np w tym the brain cos tam.
Skupia uwage tylko na sobie,jakby nikt inny nie bylo w studio.
CHamska.zadufana w sobie swinia.

użytkownik usunięty
Krytykancki

Oj tam, oj tam. Pilaszewska i tak grała sztucznie w tym serialu (co nie zmienia faktu, że i tak jest doskonały), więc niewiele stracił akurat. Poza tym to nie Żak ją wywalił, tylko ona sama odeszła (wspominała w wywiadzie).

Krytykancki

Człowieku bredzisz jak potłuczony.Taki śmierdzisz polszczyzmem,że powinni cię wysłać na pierwszy front .Sfrustrowany,nienawistnik-powinieneś zginąć pierwszy,ojczyzna na ciebie liczy.

miarara

dobrze prawisz,polać Ci?

Krytykancki

Teraz ciekawe ile jest w tym prawdy co napisałeś bo jeśli rzeczywiście by tak było to było by to strasznie słabe i małe. Natomiast to nie zmienia rzeczy że w miodowych latach Cezary Żak był gigantem aktorskim na najwyższym światowym poziomie. Gestykulacja wyrażanie gniewu, radości jest to absolutny top aktorki co tam pokazał.

Krytykancki

Nie masz racji Pilaszewska nie została zwolniona przez Żaka/Żakową a przez jej bardzo ciężki charakter co potwierdził Artur Barciś w czacie ze swoimi fanami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones