Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
80 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

zmiencie to zdjecie bo jest tragiczne... Pauzura wygląda tutaj jak by na "głodzie był" i robił w chucie szkła na 3 zmiane....

lysy_7

Człowieku tak wygląda Cezary Pazura na serio. Tu nie ma sie co dziwić. Facet jest już troche zniszczony tyraniem. Tu bez żadnego makeupu można sobie zobaczyć Pana Cezarego na serio.

Rocky_Balboa

no tak ale w sumie to mogli by go troche ładniej przedstwic... Np. wolał bys zeby było na filmweb ie zdjecie Cher jak rano wstaje czy z Makeup em

lysy_7

Łysy to zdjęcie to ja właśnie wysłałem *dlatego go tak bronie* po prostu byłem na występie Cezarego Pazury i zrobiłem sobie z Nim zdjecie. Wyciąłęm popiersie Pana Pazury i wysłałem do filmwebu. Zdjęcie robione około północy tuż po występie w hotelu Łeba. Jeśli chcesz zobaczyć fote w pełnej okazałości to zapraszam na gg 3386013

lysy_7

to jest przynajmniej lepsze od tego poprzedniego zdjęcia... na różowym tle.... :|

Ja jednak uważam że możnaby znaleźć jeszcze LEPSZE zdjęcie, bo chciałabym, żeby Czarek był tu ukazany jak najlepiej... A nikogo nie obchodzi że był wtedy po występie czy pracował na 3 zmiane w hucie :););) Liczy sie efekt końcowy ;););)

POZDRO

someone_

mogliby zmienić to foto!!!!!wiem, że prawdziwe.....ale zmieńcie je jak możecie!!!!!!!!

lysy_7

Faktycznie: tragedia... Teraz jestem tylko ciekaw, kto je dodaj, a co najważniejsze, kto je zaakceptował?! =D

Nike

ja je zrobiłem, ja je dodałem a zaakceptował to Shemek i jestem z tego bardzo zadowolony.

Rocky_Balboa

No nieźle!!! xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones