Chad Michael Murray

7,1
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

tam zagrał na poziomie i był nawet autentyczny z tym swoim łobuzerskim uśmiechem, ale w "historii kopciuszka" słabiutka, oj słabiutka kreacja aktorska, nieprzekonywujący, ciągle ta sama mina, po prostu nudny, a może to tylko scenariusz był beznadziejny... ostatecznie 5/10

Idusia

hmm a mam pytanie, czy w ten serial jest ciekawy?? w sensie, czy nie jest nudny. bo być moiże go sobię sciągnę:) i czy jest tam "dużo" scen a chadem??

Karo_91

Serial jest świetny, jeden z moich ulubionych, ale problem w tym, że Chad M.Murray zagrał tam raczej epizodyczną rolę, w jednym z sezonów w kilku odcinkach. Wcielił się w postać Charliego, muzyka, z którym najpierw romansuje jedna z głownych bohaterek- Jen, a następnie On zakochuje się w innej- Joey, ale jego miłość jest nieodwzjemniona, wyjeżdża w trasę koncertową po Europie ze swoim zespołem i tym samym znika z serialu. Myślę, że należy podkreślić, iż kreacja Charliego była, moim skromnym zdaniem, jedną z lepszych w skromnym dorobku aktorskim pana Chada.

Idusia

A ja go lubie za "Zakręcony piątek".
Fajnie tam wyglądał. Pasuja mu dłuższe włosy i wygląda w nich o wiele lepiej niż w krótkich.

FangTasia

Ja za to uwielbiam go za rolę w ' Historii Kpociuszka ' zagrał w tym filmie super, świetnie grał miłośc do Sam (napewno wiecie co mam na myśli :P)

Ivona

Ja się z tą opinią raczej nie zgodzę. Według mnie, rola w "Historii Kopciszka" to jedna z najsłabszych, o ile nie najsłabsza kreacja aktorska tego aktora...

użytkownik usunięty
Idusia

Moim zdaniem, a każdy może mieć inne, zagrał świetnie każdą swoją rolę. W historii kopciuszka też był niezły. Sam film może trochę był dziecinny, nie wiem jak to inaczej ująć, ale nawet fajny. Ogólnie podobał mi się. A i jeszcze jedno, w dłuższych włosach mi się zbytnio nie podoba. Najbardziej go lubię w 1 i 3 sezonie pogody na miłość :P .

Idusia

Ja go lubie za każdy film z nim każdy był ładny i w każdym słodziutko wyszedł!!:))wiecie co?? mam nadzieje ze jezioro marzeń znów bedzie na polsacie od nowa!!

Idusia

Ja też go najbardziej lubie z "Pogody na miłość" ale uważam że w "Historii Kopciuszka" nie zagrał tak źle. Może dlatego że lubie ten film... pzdr ;)

Idusia

Zgadzam się, w "Jeziorze Marzeń" stworzył jedną z lepszych postaci, o ile nie najlepszą. Włoski miał piękne xD
Pamięta ktoś ,który to był sezon? Szkoda, że Polsat nie nadaje już Jeziora Marzeń... ;<

monika_ro

Otóż to!
Nie pamiętam, który sezon, chyba jednen z ostatnich, bo bohaterowie byli już wtedy na studiach.
Charlie + Joey to była taka urocza parka ;]

Idusia

Chad grał w 5 sezonie Jeziora marzeń :):)

agacia1708

Obecnie jestem w trakcie 3 już sezonu One Tree Hill
i muszę przyznać, że Chad się aktorsko podciągnął, w serialu gra na pewnym poziomie i jest nawet autentyczny, ale nadal poza urodą nic w nim nie zachwyca..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones