Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

Jaki jest najlepszy film jaki widzieliście z Channingiem Tatumem? Taki , który możecie powiedzieć, że jest Waszym ulubionym lub w którym Channig wyjątkowo świetnie zagrał?

Euhenia_2

nie widziałam wszystkiego, ogólnie bardzo go lubię... hm najlepiej w step up jak dla mnie ;d w dear john też był świetny.

tymczasowaa

niestety gra w filmach, które gatunkowo mi sie nie podobaja, więc step up i dear john :)

Euhenia_2

mi się jeszcze podobało ona to on :P

użytkownik usunięty
Euhenia_2

step up, ona to on

Euhenia_2

Fighting. Według mnie dobrze przekazał w tym filmie emocje... a o to w nim chodziło. A z tych "lżejszych" to Ona to on :)

Euhenia_2

zdecydowanie she's the man. swietny film, swietny channing. i ten kaloryferek... wow

Euhenia_2

Jego niektóre filmy są sympatyczne, ale on sam kompletnie w nich nie gra, jak już ktoś wcześniej skwitował, koleś kłoda. tak więc wszędzie zagrał tak samo, a jedynym miernikiem jest scenariusz.

Euhenia_2

Hm. Mi chyba Channing najbardziej podobał się w 'Ona to on' i we 'Wciąż ją kocham'. I w 'Fighting'.. I w 'Step up' ... Zresztą gego gra mi się zawsze podoba. :)

Euhenia_2

A Guide to Recognizing Your Saints - dobry film, dobrze zagrany.

diana6echo

wszyscy twoi święci kozacko zagrany mocny film;]

Euhenia_2

"Ona to On" to jego najlepszy film!

Euhenia_2

W filmie "Wrogowie Publiczni"...bo zagrał tam minutę...

ACAB

Dear John ; ]

katherine8

mi sie podobał w Step Up,Fighting,Ona to on,itd...

XmadziaXfilmaniak

Mimo iż nie czarujmy się Channing jest trochę drewniany... i do większości ról jest dobierany po warunkach...
nie wiem czemu ale lubię go i polecam : Step up, Wszyscy Twoi święci, Stop Loss i Dear John
można powiedziec , że chłopak starał się coś tam z siebie wykrzesac :D

Euhenia_2

Step up , step up 2 i Dear John ! ;***

jesika6

The Dilemma

DjPotato

zdecydowanie The Dilemma. Od razu zanznacze że nie przepadałem za nim do roli w tym filmie, gra świetnie. Wiem
dlaczego zagrał w tym filimie, chciał pokazać swoj warsztat i mu sie udało. zyskał u mnie
duży plus, mam nadzieje że jak już zarobi to zacznie grać ciekawsze role niż amantów i
twardzieli. pozdro

Euhenia_2

Oczywiście Step up'y, które na swój sposób są świetne.
Jednak pytanie nie precyzuje, czy ma to być film w którym Channing jest aktorem pierwszoplanowym więc stawiam na Coach Carter, który moim zdaniem to arcydzieło! Po prostu genialny, niesamowity film, który oglądałem 3, lub 4 razy i jestem pewny, że jeszcze niejednokrotnie do niego wrócę.

Euhenia_2

Nie ma takiego filmu - gość jest cienki jak tył węża

Euhenia_2

Bitwa w Seattle

Euhenia_2

"Ona to on" i "step up" najlepsze ;P

Euhenia_2

dla mnie wszystkie filmy z nim ktore ogladalam sa super ale najbardziej to chyba ona to on albo wciaz ja kocham!!

wercia754

najlepsze z nim jest step up!

arek9677

no zapomnialam step up tez!

wercia754

"Stop loss", "Step up", "Dear John"

syllwunia14

Step up i Trener

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones