Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
49 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

teraz leo ma konkurenta i nie dosc ze jest przystojny ten konkurent to na dodatek jego ruchy ten taniec w step up jest boski,bije od niego radosc i spontanicznosc,no coz taki los ,,,,ze tamci schodza z sceny a przychodza nowi:):) boski jest chaining tatum boski nie ma takiego drugiego:):)

No do DiCaprio, który ma na swoim koncie kilka wybitnych ról (Co Gryzie Gilberta Grape'a, Całkowite Zaćmienie, Aviator, Infiltracja...) bym go nie porównywał. Co więcej DiCaprio nie schodzi ze sceny, a właśnie staje się coraz bardziej dojrzałym aktorem. Sorry.

użytkownik usunięty
moody_mic

wiesz kazdy ma swoje zdanie kazdy kogos faworyzuje,,,byc moze masz racje ze ma te wybitne role,,,,,ale jakos mi nie podchodzi jest ''stary'' :) ma juz swoje latka a w show biznesie potrzeba nowych, jak to sie mowi kazdy ma swoje 5 minut,,,,uwazam ze chaining jest ok nio i taki przystojniak:):)a leo mi sie juz znudzil

twoim tokiem rozumowania dochodze do wniosku ze clint eastwood, sean penn, robert de niro, morgan freeman, samuel l. jackson, al pacino, anthony hopkins, tom hanks i wielu wielu innych znakomitych aktorow powinno isc na emeryturke bo nie sa mlodzi? przykre

maniac545

On nie jest dla DiCaprio konkurentem zarówno pod względem urody (której oprócz ciała ten aktor dla mnie nie posiada), a tym bardziej talentu (z tym u niego również kiepsko). Aktor klasy B jakich wielu w Hollywood.

Binula

DiCaprio jest raptem 6 lat starszy od Tatuma. Co Ty w ogóle za kacapoły piszesz?

Binula

to chore :/ żeby porównywać jakiegoś tam Channinga Tatuma z tak wybitnym aktorem jakim jest DiCaprio. Po za tym aktorzy takiego pokroju nie schodzą za sceny na szczęście, tylko się dalej rozwijają, a ten gościu zagrał w step up (swoją drogą uważam że kiepski film) i co? nic tam wybitnego oprócz tańczenia nie pokazał, więc wybacz, ale konkurentem to on na pewno nie jest i jeszcze mu bardzo daleko.

Karla_11

Też tak myślę. Jest on jakiś nijaki tak ja by mu się w ogóle nie chciało
grać. On chyba nie nadaje się do filmów romantycznych.

Karla_11

Czemu wymieniłaś tylko Step Up? Pewnie oglądnęłaś jedną produkcję z nim i krytykujesz... hm.. a o co chodziło w Step Up? O taniec przede wszystkim! A można popisać się grą aktorską grając prostego człowieka?

DearJohn

To już używać formy "obejrzałaś" nie łaska? Co to w ogóle za słowo "oglądnęłaś"?

...nio i taki przystojniak.
Po pierwsze nie mówi sie ,,nio'' tylko ,,no''. Błagam,nie kalecz publicznie ojczystego języka.Po drugie nie oceniamy tutaj ,,ciacha roku" ale aktorów. Tatuma niestety dobrym aktorem nie można nazwac...widzialam go w kilku filmach i z przykroscia stwierdzam ze jest beznadziejny...jego sposób mówienia,mimika,gesty,ruchy...W ,,Step up" pokazał tylko taniec,a w ,,Ona to on'' gołą klate... Gwarantuje Ci,że gdyby nie kaloryfer na brzuchu,nie porownywalabys go do DiCaprio,co zresztą jest niedorzeczne...;/

pola1212

Obawiam się, że określenie ' no ' zostało zaciągnięte od j. Angielskiego : ) Więc samo użycie jego jest chyba okaleczeniem języka, bo nie mówimy przecież po Angielsku : ) pozdrawiam

Hmm ... aktorsko Leonardo ma się tak do Channinga jak Volvo do Kia .... wszystko w temacie i faworyzowanie czy lubienie nie ma tu nic do rzeczy ... liczę, że Channing też pokaże kiedyś, że potrafi zagrać kawał dobrej roli, tak jak i Leo (początkowo i długo .... też uważany był za ładnego mydłka, a proszę - Leo to w tej chwili górna półka - choćby role wymienione wyżej, dodałabym jeszcze Drogę do szczęścia)... może okaże się takimże brylancikiem w ładnej oprawce? ;) tego życzę sobie i jako koneserce męskiej urody, jak i talentu aktorskiego ;)

lepszy od Dicaprio? ale się uśmiałam, chyba coś ci się pokręciło

Lepszy od DiCaprio?
Brak słów.

Dla mnie to wogole absurd co napisala twórczyni tego posta. Przez jakiś czas jak sie miało te nascie lat, to owszem uwazalo się Leo za Bozyszcza nastolatek i irytował. Mimo wszystko jego wybitne role już za młodych lat sprawiły, że chlopak nie mogl sie wybic z narzuconej mu ramy. Jego role pokazywały naprawde genialny poziom aktorstwa. Teraz dla mnie facet jest jednym z najwyzszej klasy aktorow...

Porownujac go do faceta ktory gral w G.I Joe, Fighting (ło jak sie zawiodelm na tym filmie) i innych filmów. Step Up owszem DOBRZE TANCZYŁ... TO bład błąd jakich malo.
Taki aktor nie dorowna Leowi NIGDY, dlaczego?
Uwazam , ze nawet Bale ma z tym problem i wielu innych aktorów,
Leo jest kalibrem takim jak Depp , Cruse, Travolta itp... no i nasz nieboszczyk JOKER ( wiemy o kim mowa :) )
Ludzi ktorzy zagrają wszystko.

nie ma porównania do Leo, który jest świetnym aktorem a Channing jest przeciętny

po cóż komentować ten wpis, osobiście uśmiałam się za wszystkie czasy.