Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

to tylko i wylacznie zasluga malolatek, widzialem z nim dwa filmy i zastanawiam sie czy nie jest opozniony? Fightinh to byl jeden z najgorszych filmow jakie wydal zeszly rok, ocena pozwyzej 8 to wedlug mnie kpina i obraza dla innych naprawde utalentowanych aktorow ktorzy robia ten blad i nie graja we filmach dla debili

beowulf_87

zgadzam się, facet jest dla mnie odpychający; ale to samo można powiedziec o megan fox- pani kłodzie i ocenach jakie wystawiają jej faceci, h*j wie za co.

beowulf_87

no chyba się mylisz ja nie jestem już malolatką a oceniłam go na 8, najpierw obejrzyj potem oceniaj! Poza tym piszą o jakimś filmie że są dl debili obrażasz ludzi którym podoba się co innego niż tobie, a to oznacza że nie masz szacunku do własnej osoby i do innych. powodzenia

beowulf_87

Moim zdaniem, oceniając jego twórczość po 4 filmach, jest to aktor bardzo dobry. Nie rewelacyjny ani genialny, tylko bardzo dobry. Jedynym jego problemem jest to, że filmu Step Up po 20 roku życia się z zasady nienawidzi, a dostrzega piękno w klasykach (choć ich i tak większość nie rozumie).
Uważam, że jest on utalentowany i rozwojowym aktorem.
A do kolegów i koleżanek, którzy oceniają jego aktorstwo słabo, bo "jest jak kłoda drewna" jest po prostu śmieszne i niedorzeczne. Widzieliście kiedyś jak Robert De Niro czy Anthony Hopkins tańczy?
Być może też poruszają się jak kłody drewna, więc też są słabymi aktorami. Trzymajcie tak dalej, a być może nagrody i statuetki dostaną aktorzy, którzy najlepiej tańczą.
Pozdrawiam (teraz jest czas, aby trochę powrzucać na mnie i na to, że mam XX lat, więc oceniam filmy i osoby płytko)
Pozdrawiam raz jeszcze ;-)

kubens056

Ja tam się zgadzam... Oczywiście są aktorzy o wiele lepsi, ale on też zły nie jest... także, ocenianie go jako 'kłode drewna' to chyba lekka przesada... Co prawda 'Fighting' nie jest to wybitnie dobry film, ale także nie najgorszy.
Pozdrawiam.

kubens056

A filmy z nim widziałam 5:
- Step Up 1 i 2, ale w 2 cz. za dużo nie gra. (Tutaj świetnie tańcz i moim zdaniem idealnie pasuje do roli Taylera. )
- Ona to On (Tutaj też najgorzej nie było)
- Trener (Mała rola Layla, ale moim zdaniem fajna)
- Fighting (Taki średni jest ten film, no ale cóż)
Dear John jeszcze nie widziałam, ale napewno zobacze...
Zły nie jest. Pasuje do roli takiego chłopaka, może nie 'z ulicy', ale takiego jakby biedniejszego... (Step Up, Fighting, Trener)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones