Charlize Theron

8,3
67 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

10/10 bardzo mi się podoba ta kobieta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
M0RiARTY

takie nooby jak ty właśnie zaśmiecają ten serwis, podwyższają i obniżają ocene filmów i aktorów bez widocznego powodu.

Pablo_O

o kurde jakie słowo 'nooby' gratuluje elokwencji zakuta pało, tak się składa że to ty psujesz oceny filmów na tym portalu, poprzez wystawianie takim gniotom jak Pamiętnik czy Piraci z Karaibów 4 ocene 10/10. Na takich stronach powinni banować wszystkich gimbusów, czyli w tym i ciebie

M0RiARTY

Po pierwsze, każdy ma swój gust inteligencie i jeśli chcesz mi pocisnąć że lubie piratów z karaibów a nie lubie np.włady pierścieni to prosze bardzo, ale świadczy to o tobie ; ] Moge dać 10/10 nawet kucykom ponny a ty niestety musisz mieć to w dupie, bo nic ci do tego. Pamietnik jest 38 w rankingu światowym na tej stronie więc obawiam się że nie tylko ja dałem najwyższą możliwą ocenę temu arcydziełu ;)

Pablo_O

Jasne że nie tylko ty, na tej stronie oceniają same ptasie móżdżki ( z wyjątkiem mnie i kilku innych osób ) więc nie dziwi mnie to 38 miejsce. I tu nie chodzi o "każdy ma inny gust", to co ty masz nie nazwałbym gustem, bo byłoby to śmiałe nadużycie tego słowa. Najwyżej możesz mieć guścik, a jeśli chcesz wiedzieć co sądzą o Pamiętniku ludzie którzy się znają na filmach, i widzieli dosłownie z 10 razy więcej filmów niż Ty, wejdź na rottentomatoes i sprawdź ile ma procent pozytywnych recenzji. Moge się założyć że większość krytyków bedzie nieprzychylna temu filmowi.

M0RiARTY

Hehe, najbardziej sie usmiałem przy stwierdzeniu "ptasie móżdżki ( z wyjątkiem mnie i kilku innych osób )" haha, napisz jeszcze raz PS. mówisz ze chujowo oceniam filmy, że nie mam gustu i inne pozbawione sensu twoje wypowiedzi, a sam lubisz / nie lubisz filmu ze względu na wygląd ... atrakcyjnoś ... kolor włosów ? Kto tu powinien sie ogarnąc ? Bo ja nie uważam, że z moim ocenianiem filmów jest coś nie tak... pomyśl nad sobą, dobrze radze.

Pablo_O

Nigdy nie oceniłem filmu ze względu na wygląd jakiegokolwiek aktora, jeśli moją wypowiedź "Barbossa był taki brzydki że dałem 1/10 piratom z karaibów i co mi zrobisz palancie" potraktowałeś serio to tylko kolejny dowód na to jak jesteś przygłupi i jak łatwo cie ztrolować. PS uj ci w dupe barbossa.

M0RiARTY

z Hectorem niekoniecznie ale jeśli chodzi o Charlize to czemu nie ?
Dużo jest debilów w sieci którzy oceniają za wygląd, a pisząc takie posty potwierdzasz swój udział w tej grupie...

Pablo_O

Dobra, koniec, bo nie lubie sie kłócić w sieci.

Pablo_O

Oczywiście, że każdy ma swój gust, bo trudno mieć cudzy. Jedni wolą disco polo a inni Mozarta. Gusta mogą być zatem fatalne, a mogą być i wyśmienite, przy czym z każdego gatunku można wyłowić coś ciekawego. Ocena jakiegokolwiek dzieła jest bardziej trafna, jeżeli odbiorca jest inteligentny, wymagający, uważny i nie ogranicza się do: podoba "misie" ona, podoba "misie" film. Ch. Theron jest niezłą aktorką, śliczną, ale nie jest aktorką zachwycającą. Wygląd aktora nie ma związku z jego talentem. Geoffrey Rush (Barbossa) jest zachwycający, wybitny, jego talent, możliwości aktorskie to poziom nieosiągalny dla Ch. Theron, a wygląd nie ma tu nic do rzeczy. G. Rush potrafi stworzyć postać, którą gra, a Ch. Theron co najwyżej poprawnie ją odtworzyć.

M0RiARTY

Koledzy, spokojnie, bez nerwów!

Pablo_O

Dlatego i za to i za to ma10:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones