Charlize Theron

8,3
67 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

że na zdjęciach ma cudowną twarz i w ogóle. W filmach jakoś zawsze jej uroda mocno traci.

Bonnald

A przepraszam bardzo w jakim to filmie, bo chyba nie widziałam...Widziałam niemalże wszystkie jej filmy, ale zgodzić się nie mogę. Z taką twarzą zawsze się świetnie wygląda :)

Bonnald

również nie zauważyłam tego faktu, a ponieważ oglądałam prawie wszystkie filmy z jej udziałem, jestem zdziwiona...o jakie filmy Ci chodzi?? uważam, że jest jedną z najpiękniejszych i najlepszych aktorek...jedyną kreacją, gdzie nie wyglądała najlepiej był film "Monster"..tyle...

Bonnald

Nie wiem czy wygląda gorzej ale zawsze inaczej.Jest znakomitą aktorką i potrafi w obrębie swojego ciała stworzyc całkiem nowego człowieka.
To się wyraża nie tylko w charakteryzacji ale w gestach,mimice,grymasach.
Ona po prostu ma wieeeelki talent.

Bonnald

Hm...nie rozumiem...Cahrlize jest niezwykle piękna i b. utalentowana...czego chcesz ?.
Uważasz, ze np. w Aeon Flux wyglądała niekorzystnie ?.
A w 24 h ?...

Bonnald

Wiadomo że na wyretuszowanych fotkach każdy wygląda inaczej,ale...bez przesady, tak naprawdę nigdy się nie dowiemy jak ona wygląda tak NAPRAWDĘ dopóki jej sami nie zoabaczymy na żywo,bez makijażu.Trochę przyznam Ci w tym racji,że na fotkach ma twarz bez skaz,a w filmach trochę widać te mankamenty,ale cóż...nikt nie jest idealny ;-)A tak swoją drogą to ona jest b.ładna,po prostu ma regularne rysy twarzy i głównie dzięki temu jej uroda nabiera blasku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones