Chris Hemsworth

8,3
83 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Chris czy Liam ?

użytkownik usunięty

Kogo wolicie Chrisa, starszego, czy Liama młodszego ?
Ja osobiście chyba wolę Liama. :)
A wy ?

Ja wolę Liama starszego.

użytkownik usunięty
Zakrza

Liam jest młodszy, wiec nie wiem czemu napisałaś "starszego Liama" ???

ja na ślepo stawiam na liama bo ma zagrac w expendables 2

To chyba miała być ironia. Mnie rozbawiło.

Zakrza

Cha cha, prawie jak tytuł królewski. ;p

nastka_3

Co ja gadam, przydomek.

Chris - oczywieście :)
może to płytkie, ale to ciało .... rzucić go tylko na ścianę i iść za nim :p

mandaryna

Uważaj, żeby nie obnażyć się przy znajomych - pseudointelektualnych, zakompleksionych gimnazjalnych rajfurach i ciotach, ze swojego "płytkiego" podejscia do całego spektrum rzeczy i spraw mających okazje istnienia na tym świecie, wyraźnie, poza zasięgiem twojego "płytkiego" pojmowania.

SemiPsychoticMix

Skarbie, ale proszę nie polemizuj. Może i masz bogaty zasób słów, ale to nie znaczy, że jesteś inteligentny. Na marginesie - nie oceniałam aktorstwa obu Panów, tylko ich wygląd. Bądź tak uprzejmy i następnym razem nie komentuj postu, jeżeli nie wiesz czego się tyczy. Jeszcze jedno - nie mierz wszystkich jedną miarą i nie zaniżaj ich kompetencji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SemiPsychoticMix

Skarbie, jesteś fascynująca istotką o jajach wielkości orzeszków. Życzę miłej egzystencji w twoim beznamiętnym żywocie.Och Skarbie...

mandaryna

Ja za to mam duże jaja,a chyba takich osób szukasz. Możesz do mnie pisać "skarbie", a jak napiszesz na pw to nawet podam ci swój numer.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SemiPsychoticMix

W to czy jesteś mężczyzną oczywiście powątpiewam, gdybym stwierdziła , że nim jesteś, obraziłabym prawdziwych mężczyzn, ale mogę jednak zauważyć, że jesteś zwykłym facetem niskiego pokroju z nadmiarem testosteronu, który w rzeczy samej jest bezużyteczny. Twoje wulgaryzmy - bezcenne. A ten palec włóż sobie, gdzie słońce nie dochodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SemiPsychoticMix

Widzę, że nie zrozumiałeś aluzji... a tak poza tym sądzę, że nie ma sensu prowadzić tejże bezcelowej dyskusji. Chyba, że w dalszym ciągu chcesz mnie obrażać, zresztą nic tym nie wskórasz, Twoja osoba lata mi koło dupy, co sądzę, że już wiesz. Również pozdrawiam SKARBIE !!!

mandaryna

Tradycyjnie takim osobom jak ty wydaje się, że jeśli oskarża kogoś o to, że nie rozumie, kogoś, kogo de facto same nie rozumiały od początku, i nie zrozumieją, zapewne, nigdy, to wyjdą na swoje - otóż nic bardziej mylnego. :). Ponadto nie uważam, żeby moja osoba nie obchodziła ciebie ani trochę, gdyż reagujesz, jak suka, na każde zawołanie. BEZ OBRAZY.

P.S Tu bym wstawił chvja i dwa jaja, gdybyś zrozumiała.

Żadnego lub obu, ale jeśli już muszę, to Liama. Trudny wybór.

Chris. Za rolę Thora. I ten jego śmiech. <3

harmless

http://www.expendablespremiere.com/uploads/4/2/6/4/4264382/1863590_orig.png jego brat na planie nowego filmu, ciekawe jak tam zagra

Chris :)

użytkownik usunięty

Chris.

Liam jak dla mnie ; D..

Chris :D

Liam :D

Co prawda Liam wydaje się mieć bardziej inteligentny wyraz twarzy, ale myślę, że jeden rzut oka na imponującą klatę Chrisa, którą prezentuje w Thorze, wystarczy, żeby w tym zacnym plebiscycie zagłosować na niego. Och i jeszcze ten jego śmiech....:D Także definitywnie Chris;)

TheDreamySniper

Chris i jego boskie CIAŁO !!!!

Sean C. ;)

Chris. Liam to chłopaczek, Chris to samiec alfa ;)

apple_tini

zgadzam się w 99% - ten 1% niezgodności tyczy się Liama, którego nazwałabym dzieciuchem, nie chłopaczkiem:D

Chris oczywiscie!!!

powiedzmy, Liam no jest ładny ale zdecydowanie wolę Chrisa !!! ;D <333 ♥

Co to za pytanie? Poproszę obydwu :D

Chris <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones