Chris Hemsworth

8,3
83 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Ma podobną mimikę i jakoś tak ogólnie mam takie wrażenie. Komuś jeszcze się skojarzył?

keiko_ryuzaki

Heath był dobrym aktorem,a ten drewniak niestety aktorsko niewiele sobą reprezentuje.

Nenson

Chodziło mi oczywiście o podobieństwo fizyczne, a nie o grę aktorską :) Zgodzę się ze stwierdzeniem, że Chris jest taki trochę drewniany, chociaż ja z nim widziałam tylko Thora i Avengers, więc nie wiem czy mam podstawy do oceny :P

keiko_ryuzaki

Hm, fizycznie też jakoś nie bardzo. Dla mnie Hemsworth sprawia wrażenie dość nierozgarniętego i kojarzy mi się z Maćkiem z Klanu (nie, niestety wcale nie żartuję :P)

Nenson

Absolutnie nie zamierzam się kłócić z Twoim zdaniem, podkreślam jedynie, że czasami mam wrażenie podobieństwa :) Maciek z Klanu to interesujące porównanie :D

keiko_ryuzaki

Sądziłam, że tylko ja to widzę. Ale czasem jak Hemsworth się uśmiecha, to wygląda jak dla mnie podobnie ^^ jakoś tak podobnie mu się wtedy policzki układają xD

keiko_ryuzaki

Oj, do Hecika mu daleko:) Ja na początku myślałam, że to Brad Pitt (trochę szamotaniny było), ale wydawało mi się to dziwne, bo nie słyszałam, żeby miał grać w tym filmie. Tak czy siak jedyne skojarzenie fizyczne (twarz), to był Brad Pitt. Heath miał brązowe oczy, a ten tu ma niebieskie:)

MerenRe88

też mi się wydaje, że jest bardziej podobny do Pitta niż do Ledgera. nie jestem w stanie ocenić jego umiejętności aktorskich, bo widziałam z nim tylko dwa filmy, "Thor" i "The Avengers", ale moim zdaniem świetnie pasuje do roli Thora, jak patrzyłam jak inni zabiegali o tę rolę to wydaje się najodpowiedniejszy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones