Chris Hemsworth

8,3
83 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Jestem ciekaw czy wytrzymają próbę czasu z żoną starszą o dekadę, oczywiście źle nie wygląda ale podejrzewam że Chris będzie spokojnie do 50tki wyglądał idealnie, więc sporo młodych aktorek będzie uderzać :)

maximus_

1.Jesteś kobietą?
2. jest strasza o 7 lat

Mela2001

ad.1 a jak wynika z niku ?
ad.2 a tak, kolosalna różnica ...

maximus_

1.Bo to wielki problem ustwaić nick
2.umiarkowana różnica

Mela2001

jak na Hollywood to spora, oczywiście na tę chwilę nieważna ale ...

maximus_

no mała różnica to to nie jest i tęż byłam zdziwiona na począ tku ale mają trójkę dizerci więc chyba się kochają

Mela2001

no czas pokaże, z drugiej strony trójka dzieciaków w wieku 31 to też "płodnie" :D

maximus_

Moim zdaniem, trójka dzieci w tym wieku, to tak w sam raz. Stać ich na trójkę dzieci, to mają . Dla niektórych to luksus! Różnica wieku duża nie jest.Mój tata jest starszy od mamy 11 lat i od 40 lat są razem, szczęśliwi.Nie rozumiem, dlaczego ten związek miałby się rozpaść. Widać,że są szczęśliwi, kochają się i szanują .Poza tym troje dzieci, też o czymś świadczy. Nie ożenił się z nią dlatego,że ma ładną buzie i ciało. Nic nie trwa wiecznie i młodość kiedyś przeminie, a więzi zostaną. Wiążesz się z kimś dlatego,że kochasz tą osobę.Wygląd i wiek mają tu znikome znaczenie. Wygląd to tylko pierwsze wrażenie jakie wywierasz na drugim człowieku.Cała reszta sprawia,że obdarzysz kogoś uczuciem, które z wiekiem nie przeminie.

blossom_3

heh nie wiem w której produkcji romantycznej żyjesz ale oczywiście że wygląd ma znaczenie, zarówno po jednej jak i drugiej stronie, właśnie dzieci dorosną i zaczną się nudy ... a jak zaczynają się nudy to diabełki rosną w głowie ;)

maximus_

Różnica wieku nie ma znaczenia. Spójrz na Hugh Jackmana. Ma 46 lat i jest po rpostu dodkonały :). Jego żona ma 59. Jest między nimi 13 lat róznicy ,a są razem od 1996. Ich związek nie rozpadł się mimo różnicy wieku ,tego że nie mogli mieć dzieci (adoptowali dwójkę) i choroby Hugh. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko:).


BigGirlsDontCry

wiesz, jeden przykład na 1000 to niewiele ...

maximus_

oj bez przesady, jest sporo par, nawet w Hollywood, gdzie kobieta jest kilka lat starsza od mężczyzny, albo gdzie bardzo przystojny aktor wiąże się z mało atrakcyjną partnerką i o dziwo takie pary są ze sobą już bardzo długo, podczas gdy "idealne" rozpadają się... nie sam wygląd ma znaczenie... ciekawe ile sam masz lat i twoja żona (o ile ją masz)

tolerancja91

"ciekawe ile sam masz lat i twoja żona (o ile ją masz)"

ojeee, jak się nie ma do czego przypier*** i argumenty się kończą to najlepiej uderzyć personalnie, cebulowy standard ;)

maximus_

dlaczego zaraz cebulowy? wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... coś mi się widzi, że ugodziłam w czuły punkt ;p

tolerancja91

jak masz mocne argumenty to nie musisz w nikogo "godzić" bo bronią się same, polecam interię, onet, pomponik podobny poziom, poczujesz się jak w domu ;)

maximus_

dzięki, ale to nie moje klimaty... poza tym tutaj już się zadomowiłam... zresztą nie bardzo wiem, co robię na forum tego dziwnego aktora, którego nawet nie widziałam nigdy w żadnym filmie (bo to nie moje klimaty)

pozdrawiam

tolerancja91

co ja robię tu ooooo co ja tutaj robię :D

maximus_

Akurat to Ty maximus straciłeś argumenty i zacząłeś chamskie zaczepki. ;)

dominica_k

w którym miejscu - wskaż

maximus_

Co znaczy cebulowy standard? Pytam serio.... Tylko nie wściekaj się zaraz!

Fenus

http://www.miejski.pl/slowo-cebulak

użytkownik usunięty
maximus_

Hm narazie ta jego Elsa wygląda super jak na 38 lat i 3 małych dzieci. Także jeśli nadal będzie się tak ładnie "starzeć" to niewykluczone, że przetrwa związek zupełnie bez szwanku. Mnie się wydaje, że to Chris ma więcej zmarszczek ;]

Facet wygląda na 40 lat.SERIO!

użytkownik usunięty
blossom_3

To Australijczyk, słońce itd. Mimo tego jest sexyyy

no ponoć najseksowniejszy. Niezły jest, ale bez przesady.

blossom_3

dla mnie to on jest brzydki ;p i ma coś świńskiego w twarzy ;p ale są gusta i guściki ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones