Chris Hemsworth

8,3
85 064 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth
annishere

Zgadzam się ;D jest świetny w tym co robi :)

annishere

Racja. Chociaż mi się zawsze chce śmiać jak go widzę, bo wygląda jak techno wiking.:P

eeowynka

"techno wiking" - cudowne

annishere

Jego rola Thora - tam to jest przystojny dopiero <3 Chodzacy ideal i superbohater w jednym :P <333333

Lilly878

Seksi dupeczka :D

annishere

ciało niczego sobie. brałabym :D

annishere

może to paru filmów się nadaje thor, avengers, dom w lesie. ale do kina akcji? do prawdziwego męskiego kina akcji? wiesz czym są filmy akcji? obejrzyj najpierw jakieś akcyjniaki z lat 60,70,80,90 i dopiero się wypowiadaj

VanDammeNet

Oczywiście,że wychowałam się na kinie akcji gdzie bohaterowie wyglądali zgoła inaczej (zerknij choćby jak wysoko oceniam stare dobre kino akcji).Ale czasy się zmieniły ,obudź się Śpiąca Królewno...bohaterowie wyglądają inaczej,taka tendencja.

Swoją drogą,kolejny raz obserwuję totalny brak kultury i agresję w wypowiedziach.Nie da się na spokojnie i wyważonym tonem wyrażać zdania? Że też frustraci muszą w internecie dawać upust swoim negatywnym emocjom.Zdecydowanie nie da się wdawać z polemikę z chamstwem.Zamiast szaleć w internecie,realizuj niespełnione marzenia o byciu Van Damme na siłowni.

annishere

nie dziw sie takiej reakcji skoro tak kontrowersyjnytemat dajesz, a i mozesz mi powiedziec gdzie bylem agresywny i niekulturany?

VanDammeNet

Nieistotony temat ale o klasie człowieka świadczy zdolność panowania nad emocjami oraz umiejętność spokojnego prowadzenia polemiki nawet jeśli kwestia jest "kontrowersyjna"(choć doprawdy nie widzę tu nic kontrowersyjnego). Niekulturalny i agresywny był ton Twojej wypowiedzi odmiawiający mi prawa do dyskusji ponieważ w Twoim mniemaniu nie zna się ten kto ma inne podejście niż Ty.Mnie naprawdę cały ten aktor nie rusza na tyle bym prowadziła jakiekolwiek wojny internetowe. Ot ,kolejny hoolywoodzki mięsniak,który będzie w karierze zmagał się z demonami,stworami,złymi bohaterami albo nadchodzącą apokalipsą.Chłopaku,wyluzuj...to nie jest warte takiej spiny!!!!

annishere

i napisz mi gdzie bylem chamski i daje upust frustracji? to ty teraz robisz, chamska to ty teraz jestes, bo napisalem cos przeciwko tej pseudogwiazdeczce hemsworthowi.

"Że też frustraci muszą w internecie dawać upust swoim negatywnym emocjom.Zdecydowanie nie da się wdawać z polemikę z chamstwem"

to sie dotyczy ciebie

annishere

wygląd to nie wszystko ;) ja do tej pory jego widziałem z nim tylko thor i chce obejrzeć avengers. jego brat dostał szanse zagrać w Expendables2 (stallone szukał nowej i młodej osoby/twarzy) to czemu jemu nie dać by szansy na zagranie w filmie akcji? może by akurat dobrze się sprawdził, jestem ciekaw jak jego brat sprawdzi się w Ex2. dla mnie thor jako film osobiście słaby był, zobaczymy co w chris avengers pokaże. pozdro

Expendable91

Królewna Śnieżka i Łowca chce też zobaczyć oraz dom w lesie, zobaczymy.

Expendable91

Królewny Śnieżki nawet jestem ciekawa.