Chris Hemsworth

8,3
83 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Bardzo go lubię, to jeden z moich ulubionych aktorów ,podoba mi się jego styl gry (i wygląd ) ale
nie zagrał żadnej poważnej roli .Lubię go w Marvelach ,podobał mi sie w "śnieżce" ,to były fajne
choć bajkowe role.W ,,Wyścigu" pokazał że umi zagrać też poważne role i chciałabym że dostawał
ich więcej a nie tylko role w filmach dla młodzieży ;/

użytkownik usunięty
Mela2001

Dużo zależy też od samego aktora. Udało mu się wybić na filmie o Thorze, jest sławny, teraz od niego zależy, jak poprowadzi karierę. Czy jest gwiazdą, która przepadnie, jak tylko skończy się moda na filmowe uniwersa, a może za jakiś czas będzie czołowym aktorem swojego pokolenia. Ja nie mogę doczekać się "W samym sercu morza" - czytałem książkę, i mam ogromne oczekiwania co do filmu.

pewnie obejrzę ten film ,nei wiedziałam że na podstawie książki ;)

Mela2001

Znaczy oceniłaś go głównie za wygląd.

marcin261287

jednak myślę że bardziej za umiejętności

Mela2001

Umiejętności aktorskie ma raczej bardzo przeciętne.

marcin261287

moim zdaniem jest bardziej niż dobry i daje popis w Wyścigu ,choć nie zagrał jeszcze nic poważnego ,a DeNiro czy Nicholsonem nigdy nie będzie

użytkownik usunięty
Mela2001

Ma potężny talent i wrażliwość. Rola w Wyścigu jest moim zdaniem znakomita. Nie sądzę, by pozwolił zaszufladkować się jako mocarny heros. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones