Chris Hemsworth

8,3
83 303 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Uważam,że powinna powstac wersja zagraniczna Wiedźmina w naszym kraju nie ma budżetu na efekty i taką produkcję jak Wiedźmin Sapkowskiego-niech zrobią wg 5 tomów Wiedźmina i on ma zagrac Geralda,jeszcze tylko rola dla Triss i Jennefer...

kingol85

a Jaskra, kto mógłby zagrać?

Grandziarz94

Piotr Cyrwus pasuje do tej roli jak w mordę strzelił

kingol85

nasz Wiedźmin zwał się Geraltem z Rivii, nie Geraldem
i jakoś nie widzę go w tej roli, choć to może tylko moje zdanie

Inez777

dobra....bez poprawiania bo chyba każdy wie o jaką postac chodzi-przepraszam błędy mam przez kłopoty techniczne ;p"jego" nie go:)
dawno nie czytałam to i z błędem napisałam
jak nie widzisz go w tej roli
to kogo,może stado troli
a jak nie masz pomysłu żadnego
nie poprawiaj by podnieśc swe ego:)

kingol85

dlaczego bez poprawiania? lepiej żeby nie urazić ego autora postu czy żeby było jak być powinno?
nie zrobiłam tego złośliwie a moje ego ma się dobrze, zresztą potrzeba by czegoś więcej niż to forum gdyby coś mu było :D cóż w przeciwieństwie do ciebie jak mi się zdaje... czy jedyną alternatywą musi być "stado trolli"? znam przynajmniej kilku innych aktorów wyglądających lepiej niż one :D
nie wiem co masz do "go"? to forma powszechnie stosowana
i wyluzuj, to tylko forum :D

Inez777

Ty wyluzuj...napisałam na żarty i raczej ja, tymbardziej nie mam problemów z ego...:) wierszyk miałbyc tak dla jaj;p
" zresztą potrzeba by czegoś więcej niż to forum gdyby coś mu było "-czy jest na sali tłumacz,nie zrozumiałam wypowiedzi,coś filmweb nam wszystkim robi problem ze składnią;p
Twierdzisz ,że nie zrobiłas tego złośliwie ok....to zostało to przeze mnie źle odebrane,nic złego się nie stało:).....a tak serio...udzielam się raz na jakiś czas na różnych forach,gdzie nie ma mych dokładnych danych itp, także spokojnie, nie ucierpi moja pewnośc siebie itp...jesli ktoś mnie tu nie polubi:(
Nie piszę złośliwie i szanuje Wasze zdanie ...hmm faktycznie nie pomyslałam o tym,że to musi byc facet z większą charyzmą i czymś mroczniejszym w gebie:)))

kingol85

Jestem spokojna ;) no cóż skoro miał być tak dla jaj to widzę że mamy bardzo odmienne poczucie humoru.
Nie rozumiem co masz do mojej składni. Zdanie.może trochę poplatane ale gramatycznie w porządku jak na mój gust.
Ani cię lubię ani nie lubię. Nie znam cię.
Nieporozumienie, cóż zdarza sie.

Inez777

zfadza się nieporozumienie:)

kingol85

Moim zdaniem niezbyt nadaje się na Geralta bo ma zbyt sympatyczną twarz, zwłaszcza jak się uśmiecha. Geralt potrafił się tak uśmiechnąć, że człowiek miał ochotę odwrócić się i zwiać bo nagle zdał sobie sprawę, że ma przed sobą kogoś, dla kogo zabijanie ludzi jest codziennością. Jakoś nie widzę TAKIEGO uśmiechu na twarzy Chrisa.

kingol85

Totalnie nietrafiony pomysł.

LordNeo

każdy ma swoją wizje i do niej prawo
masz lepszy do dajesz
z resztą zagraniczny będzie lepszy co kolwiek byle nie z polski

kingol85

aktor może i nie,czas pokaże można zawsze ucharakteryzowac,ale uważam że sfilmowanie samej sagi 5 tomów Wiedźmina wcale nie jest samo w sobie takie niedorzeczne:)

kingol85

Tak naprawdę to nie aktor jest problemem, tylko budżet jaki jest potrzebny żeby zrobić to z rozmachem. A Thor do tej rol się nie nadaje ponieważ jest zbyt lalusiowaty i zbyt napakowany, Geralt był jednak szczupłym żylastym sku.wysynem z twarzą zabójcy a nie teletubisia.
Ekranizacja wydaje się wysoce prawdopodobna w Hollywood, szczególnie że kończą się im pomysły, a gra Wiedźmin 2 zrobił tam niezłą furorę, po 3, jeżeli jej nie spieprzą to już jestem pewien ekranizacji. Boje się tylko że z W zrobią różowy hamburowoodzki kicz dla gówniarzerii, a nie dojrzałą mroczną produkcje.

LordNeo

jest za dobrze zbudowany, za wysoki i ma za bardzo sympatyczną twarz.

_BadMan_

Owen, Butler, Bean...nic lepszego mi na myśl nie przychodzi

_BadMan_

Owen nie ta twarz, Butler troche za niski i za szeroki, Bean????? dokładniej proszę.
Mój typ to Viggo Mortensen + ostra charakteryzacja, budowa ciała odpowiednia ale nadal za przyjazny.

LordNeo

myślałem nad Viggo w ten sam sposób co ty. Butler za niski ? ma na oko 180-186 ( dane z filmweba mogą być fałszywe) budową ciała właśnie on najbardziej się nadaje. Chodziło mi O Sean-a Beana

_BadMan_

A Boromir, wg. mnie nie da rady, za szczery, szczęka za kwadratowa, ale blisko, wg. mnie najlepszy fighter w WP.

Butler może i jest dostatecznie wysoki, mimo że go bardzo lubię od czasu Rock&Roll - i, jednak za szeroki.
potrzebujemy wysokiego smukłego żylastego życiobójce. Myślałem nawet o kolesiu z pasja ale nadal nie ta twarz. Wbrew pozorom Żebrowski (wyszczuplony) byłby niezły.

LordNeo

nie trafiony pomysł Owen....może miki rurke:)
a ja sama wcześniej pisałam że polacy nie zrobią takiego filmu bo w samej xenie czy herkulesie z lat 90tych były lepsze efekty...to nikt amerki nieodkrył:)

kingol85

a Jennefer?Triss? macie pomydsły...tlyko nie Joli i Bellucii;p
Triss-siena miller?
Jennefer ponoc cialo 17latki ale twarz dojrzałej...może ta Kate Beckinsale:)ja tylko proponuje...jestem ciekawa wizji innych:)ale bym chciała taką projekcje
Vigo Mortens?za brzydki...Gerald był męski ale i przystojny-a nie typ"przystojny brzydal"!

LordNeo

ale mortens juz grał w takim typie filmów...tak samo eric bana-troya ,butler patrz =300 i to by się żarło
o to propozycja na Geralda,patrzac po waszych propozycjach
http://www.filmweb.pl/person/Joseph.Fiennes#picture-12

kingol85

http://www.filmweb.pl/person/Tom+Cullen-1644797#

kingol85

jennefer-http://www.filmweb.pl/person/Rachel.Weisz

kingol85

Ten Tom Cullen w miarę, trochę by mu zmienili kolor cery, trochę siłki ( Geralt był szczupły ale umięśniony a nie chudy) Przypominam, że Tris wyglądała na 25 lat więc odpada Becinscale. Jeżeli byłaby taka produkcja to czemu by nie wziąść modelek na których podstawie były tworzone postacie do gry ?

_BadMan_

ja myslałam żeby Jennefer zagrała np Rachel Weisz?
a co myślisz o Tris takiej: zrobic czerwone pukle nie sztuka
http://www.filmweb.pl/person/Jennifer+Lawrence-612192#picture-45
czy za mało żywa jak sądzicie...wiadomo najlepiej świeże twarze....nie tyle modelki co aktorki w Hollywod każda ma rozmiar S

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones