Chris Riggi

Christopher Nicholas Riggi

6,3
248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Riggi

Jak dla mnie byłby on lepszy do roli Jakoba niż Lautner, ktoś widział "Wampires sucks"? Wyglądał tam po prostu Bosko:)

piorun_007

niczego sobie ten Chris ,a już o niebo lepiej od prawdziwego Jakoba!

coah22

"Jakob, czemu ściągasz koszulkę?"
"Mam tak napisane w kontrakcie" ;D
Ja się zgadzam. ;)

dalczyna

Na mnie ta scena zrobiła większe wrażenie, niż ta w KwN, i nie oszukujmy się, Chris ma Dużo Lepsze ciało niż Taylor. I jeszcze to, że spryskuje się tym sprejem... nawet Bella nie mogla oderwać wzroku ;)

piorun_007

Zgadzam sie, jako Jacob byl swietny i nawet lepszy od oryginalu :D

dalczyna

świetny był ten tekst :)

coah22

każdy byłby lepszy od lautnera :p

"... No! Jacob is the best!" :D

asusRM

A ta ^ scena to dopiero :D Świetne zakończenie filmu ;P

piorun_007

No chłopak ładny :D ale mógłby wystąpić w jakimś ambitniejszym filmie wtedy oceniłabym jego grę aktorską :)

użytkownik usunięty
piorun_007

też uważam że jest lepszy od Lautnera ;]

a mi do tej sceny brakowało jeszcze, żeby wyciągnął tego klika i kliknął tak jak Borys Szyc na reklamie AXE :D

piorun_007

Bardzo sympatyczny był z niego Jacob. Scena z koszulką i dezodorantem rewelacyjna, ale świetnie wyglądał też od razu po przemianie, gdy już miał krótkie włosy. To wtedy Becca poprosiła go o autograf:)

pani_karka

zgadzam się, po przemianie z "krótszą fryzurą" trudno wzrok oderwać i scena z tym kontraktem - wymiata HAHAHA

toxicxdream

Lepszy!

toxicxdream

I to spojrzenie w kamerę zajebiste:-)

piorun_007

Zdecydowanie przystojniejszy, ale wolałam go jako tego skromnego z długimi włosami. Ale to dlatego, że nigdy nie przepadałam ze ekshibicjonistami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones