Christina RicciI

8,0
18 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Ricci

wiem, że powinno się oceniać gre aktorów a nie ich wygląd, ale uroda jest czymś co wyróżnia tą panią wśród tłumów, choćby film był nie wiem jak denny to i tak sceny, w których ogląda sie Christinę są samą przyjemnością :P ona jest tak piękna, że aż nieziemska ;P

p.s nie jestem les ;]

anyanka

Tak, jej uroda jest powalająca. Z dwóch powodów:
1) gdy ją pierwszy raz zobaczyłem na ekranie, to pomyślałem, że człowieka od castingu "powaliło"
2) morda jak kafel, a kafel - jak wiadomo - to taki ciężki kafelek, więc powalić pewnie potrafi.

archetwist

archetwist , ona zaczynała aktorstwo jako dziecko.... Nie każdy dzieciak musi być ładny. Ile można ludziom gadać, że piękny wygląd nie tworzy z każdego człowieka utalentowanego aktora?
Moim zdaniem jest całkiem ładna.
Uważaj na kafle, bo się kiedy skaleczysz, mordko.

anyanka

Ona jest sliczna. Ma taki "zadziorny" typ urody i te oczy...

Pani_K

Zadziorny jak kafel rzucony pod koła samochodu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MadaFakaMan

"Przecierz blokersi ( nie uważam się za takiego)to normalni ludzi, którzy po pracy czy szkole lubia usiaśc przed blokiem wypic piwko czy coś zapalić." Niedawno w ktoryms z programow informacyjnych podano informacje o dziewczynie ktora zostala wrzucona do suchej studni i przysypana kamieniami za komorke czy jakis inny bzdet. Nagle pojawil sie jakis lamus z bloku rodem wyubierany w smycze i inne hiphopowe szmaty. W/w lamus okazal sie kolega sprawcow niedoszlego zabojstwa. Wyobraz sobie ze uzyl prawie identycznych slow jak te, ktore zacytowalem, tez nawet cos tam o piwku wspomniel. Jak widac wszyscy jestescie siebie warci... a co do gosci ktorzy sluchaja sroop froga i innych gangstadebili to o ich gustach sie rzeczywiscie nie rozmawia - bo oni nie maja gustu. nie bede juz zasmiecal tego forum klocac sie z toba. chcesz pogadac to masz moje gg 2497127

Evil_Ash

ohh faktycznie za to ty masz gust najlepszy i powinni wszyscy brac z ciebie przykład. pamietaj nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Najlepiej wszystko zrzucic na blokersów, czy tylko oni popełniają przestępstwa??. A rodzic co skatował małe dziecko nie był blokersem, a ta szajbnieta rodzina co w beczkach zwłoki dzieci trzymała, moze byli blokersami??, a przestępstwa popełniane przez policję(dla ciebie napewno jest świeta). OTWÓRZ OCZY CZŁOWIEKU, czemu całe zło zrzucasz na blokersów?? .Podejrzewam że dla ciebie każdy Niemiec to faszysta, tak jak uważasz, ze każdy człowiek siedzący pod blokiem to blokers , naprawde załosne.A czemu mam na gg dyskutowac temat naprawde jest ciekawy moze ktos inny sie wypowie i nie uwazam, ze zasmiecamy forum . Są gorsze tematy typu :"Czemu Paris jest taka piekna??":D

MadaFakaMan

jak chcesz odpowiedziec to zapraszam na blog mój tam mozemy podyskutować

MadaFakaMan

niestety rozmysliłem się dyskutowac będziemy tu blog mam tylko do wpisów, więc mi go nie zasmiecaj

MadaFakaMan

jaka ona piekna?! :o mi przypomina dziecko z wytrzeszczem + wodoglowie...:P
ale aktorka z niej niezla:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sznurowadlo

ej ludzie proszę nie tutaj, wyzywajcie się gdzie indziej, tu się dyskutuje o pannie Ricci, a jak wiecie "beauty is in the eye of beholder"...

anyanka

Zgadzam się, ona ma naprawdę dużo wdzięku i urody, poza tym jest dobrą aktorką.

Samael

ja w niej nic pięknego nie dostrzegam O_o
w Polsce co chwilę widzę ładniejsze od niej
po 3 godzinach pracy wizażystów, fryzjerek itd... jako tako wygląda ;)

immanuel

immanuel czy jak Ci tam :P A.J według ciebie lepsza ? =/ przecież to chodzący plastik :D :D
a kolega z cegłami czy czymś takim troche przesadził xD
Nie to ładne co ładne, tylko to, co komu sie podba xD

Lisek_3

tak A. J jest zdecydowanie ładniejsza i nie pisz jakiś głupot o operacjach plastycznych ( powiększanie ust czy jakieś inne bzdety) bo to już jest nudne. Christina Ricci ma zupełnie inny typ urody, to tak jakby porównywać dziecko i kobietę. Oczywiście nie muszę tutaj mówić kto jest kim, uznałam to za rzecz oczywistą. Moim zdaniem Christina Ricci nie jest specjalnie piękna, ma tylko duuuuże oczy i to jest jej charakterystyczna cecha. Osobiście uważam Charlize Theron za nieziemską piękność, najpiękniejszą z wyżej wymienionych. Co do zdolności aktorskiech Christiny nie mam zastrzeżeń, uznaję ją za dobra aktorkę, jednak bez szczególnych rewelacji.

Joern

I po co te dyskusje? Ludzie, czy wy nie rozumiecie, że jednym się podoba to a drugim tamto.Osobiście uważam, że filmy z jej udziałem nie są najwyższych lotów (oprócz BUFFALO66, I BURZY LODOWEJ) ale mimo wszystko gdy zabieram się do oglądania filmu z Christiną w roli głównej to wiem,że nie będę si ę nudził. Ona jest niesamowita, a to "thank you" w jej wykonaniu mnie roz....

sufo

Christina to napewno nie Gina Lollobrigida. Ma troche nie proporcjonalne czolo, ale to nie znaczy ze nie jest ladna. Na ocene kobiety pracuje wiele czynnikow np. sposob poruszania sie i mowienia. Ricci jest bardzo zadbana, nie slyszalam o zadnym skandalu z jej udzialem, jej talentu aktorskiego mozna tylko pozazdroscic i oprucz tego dziewczyna nie straszy ;). Owszem, nie jest najpiekniejsza na swiecie, ale nie jest tez brzydka. Jak dla mnie jest na lini urody blizej poczatku niz konca :-)

anyanka

Naprawde Christina jest ładna ale tez ma duzy talent. Jest naprawde super aktorką i potrafi sobie wybrac role które do niej pasują.
Christina jest THE BEST !!!!!!!!!!

Extaza

Ona ani nie jest ładna ani nie jest dobrą aktorką. Pysk ma jak żaba :D

korios

Spojrzcie jakie ona ma oczy... Niesamowite spojrzenie... Sliczna

anyanka

Wg mojej skromnej opinii, nie jest odrażająca, ale ślicznością także nie jest. Nie zmienia to faktu, iż cenię ją jako aktorkę. Niewątpliwie ma niesamowite spojrzenie i teraz znacznie wyładniała:)

California

Popieram Ashley-jest całkiem ładniutka ale nie jest jakąś powalającą pięknością! Zreszta jak dla mnie to ona bardzo młodo wygląda. Ja myslałam że ona ma tak z 18lat a ona tu ponad 20. Ogólnie to niewidziałam jej w zbyt wielu filmach! Ale w końcu w tym temacie oceniamy jej urode=)

anyanka

Lubie ją. Jest dobrą akorką. Najlepiej zagrała w Jeźdzu bez głowy

anyanka

No, ona jest taka wampirzasta. I gra w takich dziwacznych filmach, że aż miło!

anyanka

oj jest śliczna, jest:) Faktycznie, nie powinno się oceniać gry aktorskiej na podstawie urody ale tutaj to byłby wręcz grzech:P

anyanka

Obejrzyj sobie Śniadanie u Tiffany'ego 1961 bodajze rok. Tam to dopiero jest kobiecosc i zniewalajaca uroda u panny Audrey Hepburn

anyanka

zdecydowanie oryginalna uroda i te duże oczy,babka ma pod 30 lat a wyglada jak dziewczynka co oczywiście jest plusem u kobiety

anyanka

uwielbiam krysie od zawsze ( no dobra od syren ) na zawsze ,świetnie wygląda zarąbiście gra nie jest komercyjna lala ,mam nadziej ze zagra w wielu dobrych ról któte bede miala przyjemnosc obejrzec

Ps Piękne proporcje ( talia ufff bez komntarz :)




anyanka

Nie trzeba być "less", aby napisać, że jakaś aktorka jest piękna, wystarczy trochę obiektywizmu;)
Co do Ch. Ricci to osobiście nie zakwalifikowałabym jej do grona nieziemskich piękności (wole urodę w typie M. Belluci), jednak przyznać trzeba, że aparycje ma bardzo oryginalną. Nie jest to banalno-przebrzmiała gwiazdka z plastiku, których jest teraz taka obfitość. Jej alabastrowa skóra, ogromne oczy i subtelna uroda zawsze kojarzyły mi się ze stylową porcelanową lalką. Jest bardzo dziewczęca, świeża, eteryczna i delikatna. Mnie jej uroda nie powala, jednak ma w sobie dużą dozę uroku i magnetyzmu, której brak wielu aktorkom.

anyanka

Zgadzam się w 100%. Oglądałem właśnie jednym okiem na HBO Comedy HD taką kiepską komedię, pt. "Miłosna maskarada" i sobie myślałem, że ktoś mógłby wreszcie przełączyć na coś innego, ale gdy zobaczyłem JĄ to od razu zmieniłem poglądy ;) Kojarzę ją jako dziewczynkę z filmu "Rodzina Adamsów" i już wtedy zwróciła moją uwagę. Christina Ricci jest zjawiskowo piękna :) Świeci jak najjaśniejsza gwiazda na ekranie, a w jakości HD widać każdy szczegół jej słodkiej twarzy i oczu :) Nie mogę wyjść z zachwytu i właśnie dodałem ją do ulubionych mimo tego, że dopiero zacznę dokładniej zapoznawać się z jej filmografią :)

anyanka

Nie mam jej dużo do zarzucenia. Na pewno nie jest brzydka, dla mnie powinna jednak zawsze nosić grzywkę, bo jej czoło jest nadmiernie wysokie i wielgachne. Aktorstwem też mnie nie zachwyciła. Filigranowa i jasna cera, do tego ciekawe oczy. Chyba w Rodzinie A. to wszystko pasowało jak ulał nawet to czoło :)

anyanka

Różnie wygląda w różnych filmach, ale ciało ma całkiem ładne.
http://images46.fotosik.pl/1372/20b22ae134a37701.jpg

anyanka

piękna

anyanka

Ma ten typ urody, który sprawia, że świetnie nadaje się do "mrocznych" filmów. Bardzo charakterystyczna ;)

anyanka

Nieziemska, to prawda. Ma taką urodę, że gdyby ją pomalować na zielono mogłaby bez problemu zagrać ufoludka.

anyanka

To kwestia gustu ale dla mnie jest karlicą z wysokim czołem. Bardzo charakterystyczna uroda, trochę archetypiczna, neandertalska.

anyanka

Jedna z najpiękniejszych kobiet jakie widziałem. Te przepiękne oczy mogłyby na mnie patrzeć codziennie. Ricci powinna zostać (#meetoo) oskarżona o molestowanie nimi...

Grifter

Widzę, że ma męża i widocznie dlatego klątwa na nią została zrzucona i nie ma już tego świńskiego ryjka.

JackHolborn

Prosze, zastanow sie, co piszesz. Pomysl, Twoje wypociny moze ktos przeczytac.

anyanka

Jest tak nieziemska, że mi się kojarzy z ufoludkiem. Nie mogę na nią patrzeć.

anyanka

To ciekawe, bo nie jest uznawana za piękność. Sama o sobie mówiła, że ze słodkiej dziewczynki wyrosła na nieproporcjonalną kobietę z nadwagą- czy coś w tym guście. To wpędziło ją w kompleksy i potem się odchudziła( chyba nie do końca w rozsądny sposób). Była na granicy zaburzeń odżywiania, które udało jej się finalnie pokonać.
Jak da mnie jest ok, ale to raczej dziwna, kontrowersyjna uroda, niż oczywista piękność.

anyanka

Zgodzę się. Ma taką uroczą, dziewczęcą urodę co na pewno wyróżnia ją spośród wielu innych aktorek. Zawsze wygląda na parę lat mniej, niż ma. Ja jako fan delikatnej urody uważam ją za prześliczną kobietę :) A co do tych malkontentów na górze, spójrzcie na siebie zanim zaczniecie krytykować czyjeś elementy wyglądu jak za duże czoło czy oczy, jak mniemam musicie być idealni ;)

anyanka

Bez przesady. Jest wiele o wiele piękniejszych aktorek.
Ricci jak grała Kat w "Casper" jako 15 latka, to jeszcze była w miarę ładna.
Teraz wygląda jak laleczka Chucky albo ta kukła z Jigsaw.
Nie chciałbym jej zobaczyć w nocy.

anyanka

Mam totalnego zajoba na punkcie jej urodziwej buzi :) Aktorka z niej też nie byle jaka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones