Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 836 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

http://www.empik.com/christopher-nolan-kolekcja-rezyserska-nolan-christopher,p10 50990309,film-p
http://www.empik.com/christopher-nolan-kolekcja-nolan-christopher,p1051000524,fi lm-p

Cena bardzo kusząca, ale sam ma 3 z 4 filmów na dvd, w dodatku czekam na wydanie zbiorcze trylogii Batmana (grudzień 2012).

Juby_

po co komu takie przecietne filmy?

DonVitoCorleone

Kogo obchodzi twoje zdanie?

Juby_

np mnie. i byc moze innych racjonalnie myslacych uzytkownikow i fanow naprawde dobrego kina. a no i mniej wtajemniczonych, co by wiedzieli cos o rzeczywistosci. a poza tym to nie zastanawialem sie nad tym, bo to wolne forum

Juby_

a nie ma w moim poscie 'mojego zdania' (?). to zwykle pytanie

DonVitoCorleone

To nie jest zwykłe pytanie tylko trollowanie. Tytuł wątku to "Coś dla fanów", a skoro nim nie jesteś i filmy uważasz za przeciętne to po cholerę tu się wypowiadasz?

Juby_

bo to nasz sfrustrowany filozof znaffca srito.

aew4334555

http://www.filmweb.pl/film/Mroczny+rycerz-2008-236351/discussion/dla+fanow%3A,18 27234

Bahahahaha!!!

srito nie dość że debil do kwadratu to i jeszcze dodatku hipokryta, pozostaje się jedynie cieszyć że Nolan za antyfanów ma takich kredytów jak on

ApolloCreed_

zauwaz pajacu w jakiej cenie byl tdk. a w jakiej jest ta seria. zreszta czemu mam sie nie podzielic wiedza? poza tym ja nie krytykowalem ( sam zostalem za to zle potraktowany, wiadomo-jako 'niefan') tylko zapytalem

DonVitoCorleone

a co ma do tego cena? Sam założyłeś taki wątek a teraz atakujesz za to Jubego... jesteś kretynem, po prostu... żal mi cie

DonVitoCorleone

blaznie nie pograzaj sie.
jasno i klarownie ustosunkowales sie do tworczosci nolana (po co komu takie przecietne filmy?) a teraz masz pretensje do swiata ze dostajesz zje,be na jego forum.
idz lepiej uskuteczniac swoja filozofie gdzie indziej.znaffco z koziej pipy.

aew4334555

to ze jest przecietny i robi niespecjalnie wyrozniajace sie filmy to fakt. a zarazem moja opinia wiec nie wiem czemu mialbym sie nie udzielac. chodzi mi o zarzut o hipokryzje

DonVitoCorleone

''...robi niespecjalnie wyrozniajace sie filmy to fakt.''

w takim razie polecam Memento i raz na zawsze się uciszyć

ApolloCreed_

w klko na jedna modle to powtarzacie, jedna jaskolka wiosny nie czyni. poza tym to i tak nic wybitnego. ogladalem-7, ale bez szalu + technicznie kuleje.
uciszyc powinni sie slepi ignoranci

DonVitoCorleone

Niektórzy reżyserzy takiej ''jaskółki'' w przeciągu całej swej kariery nie potrafią nakręcić a ta sztuka się Nolanowi udało się to w wieku 30 lat (!). A tak w ogóle film wybitny z niepwtarzalną narracją, widać gołym okiem że wyprzedza on swoją epokę, ode mnie 10/10.

''technicznie kuleje'' - he he, rozumiem że skoro film ma genialny scenariusz to należy szukać wad w gdzie indziej i przyczepić do strony technicznej, jednak i tu nie masz racji bo wtedy nie mieli by racji ci co przyznawali mu nominacje między innymi za montaż, reżyserkę i zdjęcia

ApolloCreed_

ma nominacje jedynie za scenariusz bo domyslam sie ze o oscarach mowa. genialny scenariusz nie rowna sie genialny film. zreszta ten scnariusz jezeli chodzi o sama tresc i wartosc marytoryczna jest plytki i dziecinny, wiec co z tego ze oryginalny. nie wiem o jakich rezyserach mowa. sredniacy mnie nie zajmuja

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

trzeba być chyba fanem brudnego harrego aby pisać takie bzdury

siedz

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

siedzę
a co do nagród to film otrzymał nominacje za ''Najlepsze osiągnięcie reżyserskie w filmie fabularnym'' a to jest bardziej prestiżowe w kategorii technicznej aniżeli Oscar

technicznej bo artyzmu nie ma nolan za grosz

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

nie rozumiałeś =/= brak artyzmu

bzdury akcja strzelaja = artyzm wg waszych gustow

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

akcja to nieodzowny element blockbusterów

czyli bzdur

Juby_

zeby sie dowiedziec co w tych filmach genialnego np

DonVitoCorleone

Ale ty głupi jesteś...

Szejku

tak hala madryt i wiwa crystyna

DonVitoCorleone

I tak już jesteś pośmiewiskiem, po co się pogrążasz? Przyhamuj mordę, na dobre ci to wyjdzie.

Szejku

tak mowia do ciebie w domu jak cie na obiad wolaja? przykro mi, zglos to na policje moze

Juby_

lipa nie ma Memento, jedynie same komercyjne produkcji

ApolloCreed_

"Prestiż" nie jest filmem komercyjnym. W dodatku można się było spodziewać braku "Memento" bo tylko te 4 filmy wykupione ma Galapagos.

Juby_

co sadziesz o bezsennosci?

aew4334555

Dobry kryminał/thriller, ale bez większego szału.

Juby_

dokladnie uwazam ze to najslabszy film nolana,ten glosc stworzony jest to przelewenia wojego plastyczego geniuszu na tasmy filmowe.

aew4334555

*swojego

aew4334555

"swojego plastyczego geniuszu"

Chyba go ze Snyderem mylisz bo Nolan w tej sferze się nie popisuje raczej.

neo_angin

oj biedny s p wszystko mu sie myli

neo_angin

pacz incepcja.

aew4334555

Chyba kpisz w tym przypadku. Właśnie trochę tam tego brakuje.

neo_angin

co?wlasnie kilka dni temu odswiezylem sobie incepcje ale tylko do polowy,ale ztego co pamietam to swietnie bawil sie otoczeniem-co moim zdaniem wpisuje sie w plastyczny geniusz.
Właśnie trochę tam tego brakuje.' L-O-L! jak ja powiem ze cos jest biale to ty na sile musisz napisac ze jest czarne.

aew4334555

Tej zabawy otoczeniem było mało, a najlepsze zawarte było już w trailerze. Większość opierała się na pędzącej akcji, a nie plastyce.

neo_angin

akcji polaczonej ze zmiana krajobrazow oraz zabawa otoczeniem

aew4334555

Rzeczywiście zmiana krajobrazu to niesamowite osiągnięcie! Trzeba przyklasnąć bo Nolanowi jak zwykle udało się coś niesamowitego. Zabawy otoczeniem mogło być więcej.

aew4334555

kolejny przereklamowany akcyjniak dla mlodziezy. o psedofilozofiach juz pisalem

DonVitoCorleone

twoje zdanie, podobnie jak manego sie nie liczy.

aew4334555

to sobie strzeliles bo akurat many uwielbia i ceni nolana buahaha

DonVitoCorleone

nie zrozumiales srito,jego zdanie w ogole sie nie liczy.

aew4334555

ja wiem ze nie sranczo, ale to z twojej ekipy

DonVitoCorleone

skoro wiesz to ten komentarz 'to sobie strzeliles bo akurat many uwielbia i ceni nolana buahaha' chyba nie byl do konca przemyslany.

i znowu sromie, co teraz miales na mysli ' ale to z twojej ekipy'

aew4334555

nie odpisuje ci bo jestes glupi nie masz gustu

DonVitoCorleone

brak twojej pseudo-filozoficznej gadki wyjdzie nam wszystkim na dobre.tak wiec dla dobra ogolu (i siebie) zamilcz juz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones