Chyler Leigh

Chyler Leigh Potts

7,6
2 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chyler Leigh

Z powodu jej odejścia z serialu!!! Bardzo ją lubiłam sama chciałabym być podobna do jej bohaterki (Lexie) podobna nie wiem dlaczego właśnie ona musiała umrzeć ale będę tęskniła!!! Była boska!!!!!!!!!!

zaza237

To, że jej nie będzie w serialu to duża strata. bardzo ciekawa kobieta i rola też była świetna.

nikita181

Mi szkoda, że jej śmierć była taka nijaka. To wielka strata dla serialu.

zaza237

zgadzam się, gdy tylko pojawiła się w 4 sezonie, to od razu ją polubiłam, oczywiście jako grającą Lexie Grey :) za bardzo się do niej chyba przywiązałam, bo wylałam strumienie łez w 24 odcinku 8 sezonu :( ogromna strata tymbardziej, że Eric Dane (aktor grający Sloana) też odchodzi z Greysów ;<

brayne

ja też ryczałam , strasznie brakuje mi Marka w serialu był zajebisty;(

zaza237

Ja Ci powiem dlaczego. Za mało jej płacili. Już wcześniej chciała odejść, ale poszli na kompromis z producentami i zrobili tak, żeby postać Lexie pożegnała się ciekawy (nie wiem czy to właściwe słowo) sposób i w ostatnim odcinku, a nie w połowie sezonu. Tak gdzieś czytałam.

goswork

watpie ze to prawdziwa przyczyna jej odejscia.
wiecie czy moze dostala jakis nowy angaz?

goswork

Tez to czytalam na jednej z amerykanskich stron. Wielka szkoda. Lexie była moją ulubioną postacia ;|

użytkownik usunięty
zaza237

tia nie zes*raj sie palo

Ok, postaram się ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones