Claude Gensac

Claude Jeanne Malca Gensac

8,2
2 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claude Gensac

4 dni po nowym roku 04.01.2016 r. zmarł przyjaciel Louisa de Funesa - Michel Galabru odtwórca komendanta we wszystkich częściach żandarma. 4 dni przed końcem tego samego roku 27.12.2016 zmarła jego przyjaciółka Claude Gensac odtwórczyni jego żony.

darba

2 dni po jej śmierci, nie wiedząc o niej, oglądam Żandarm się żeni i co widzę, odeszła 2 dni temu :(

darba

Jeśli przyjąć - a trzeba w duchu wiary to przyjąć - że życie wieczne jest szczęściem blisko Boga (czyli nie należy tu specjalnie sie chmurzyć i czcić minutą ciszy), to mając to na uwadze można stwierdzić, że nawet dni przejścia przez bramę św. Piotra były tu komediowe, według matematycznych reguł - jak puszczenie oka do widzów.

Wydmin

Podobnie pomyślałem, jak to przeczytałem kilka lat temu, a dziś przypomniałem sobie wszystkie te postaci bo na CBS Europa puścili "Żandarma i policjantki". Śmieszy to po dziś dzień, a wcale nie jest łatwo zrobić dobrą komedię. Teraz całe trio śmieje się już tam u Góry... :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones