Claudia Schiffer 

6,8
292 oceny gry aktorskiej
Claudia Schiffer
W młodości marzyła o tym, aby pewnego pięknego dnia zostać prawniczką i pracować razem z tatusiem w jego kancelarii. Na szczęście zmieniała zdanie w wieku lat siedemnastu, gdy została zauważona w nocnym klubie gdzie bawiła się wraz z przyjaciółmi, przez człowieka z agencji modelek i w niedługim czasie znalazła się w Paryżu na zdjęciach próbnych. Po raz pierwszy jej zdjęcie pojawiło się na okładce magazynu "Elle", a w 1989 roku "Guess?" wybrał ją na dziewczynę roku. W całej swojej karierze pojawiała się na okładkach przeróżnych pism ponad pięćset razy, nie licząc wydawanego co roku specjalnego kalendarza poświęconego tylko jej osobie.
Oprócz okładek pism można ją równie często oglądać na ekranach telewizorów, ponieważ pojawia się chyba we wszystkich najważniejszych i najpopularniejszych talkshows na świecie m.in. "Larry King Live", "The Tonight Show", "The Late Show with David Letterman" oraz "Late Night with Conan O'Brien". Udało jej się również wystąpić w malutkich rólkach w kilku filmach, z których najgłośniejszym chyba był "Black & White" z 2000 roku oraz nakręcić własną kasetę wideo z ćwiczeniami poprawiającymi sylwetkę. Jednak jej największym przedsięwzięciem było otwarcie sieci kawiarni Fashion Cafe (wspólnie z innymi modelkami Elle MacPherson, Christy Turlington i Naomi Campbell). Pomimo swojego sędziwego jak na modelkę wieku nadal otrzymuje wiele propozycji reklamowych, a w chwili obecnej jest w trakcie realizacji kilkumilionowego kontraktu z jedną z firm kosmetycznych.
Super modelka gościła również w Polsce.Jedynym artystą fotografikiem,któremu zgodziła się wówczas pozować do sesji zdjęciowej był Greg Ostrowski (Polak z Warszawy) :)
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 25 sierpnia 1970

miejsce urodzenia: Rheinberg, RFN, (obecnie Niemcy)

wzrost: 180 cm

mąż Matthew Vaughn (od 25.05.2002), 3 dzieci: syn Caspar Matthew (ur. 30.01.2003), córka Clementine (ur. 09.11.2004) i córka Cosima Violet (ur. 14.05.2010)
Ma trójkę młodszego rodzeństwa: Ann Carolin, Stefana i Andreasa.
Wystąpiła w następujących reklamach;
- 1992 r. - kosmetyki Revlon;
- 2006 r. - napój Pepsi (wraz z piłkarzem Thierrim Henry);
- 2014 r. - kampania "It's a German" samochodów marki Opel.
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2000 r. - "Say It Isn`t So" - Bon Jovi;
- 2001 r. - "Uptown Girl" - Westlife.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ona jest brzydka.

Bardotki :)

No i kto powiedział że Niemki wyglądają jak te przysłowiowe Helgi?

Taka z niej aktorka jak ze mnie baletnica, ale jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych kobiet świata.

Ma na koncie tylko parę marnych ról w marnych filmach i na dodatek marnie jej to wyszło. Jest za to dobrą modelką, inaczej by nie była aż tak znana. I wynurzenia że 'jest brzydka i nie nadaje się na modelkę' napisane przez osoby w wieku 13 lat są tylko aktem zazdrości i pokazywania swojej głupoty publicznie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones