Cody Horn

Cody Harrell Horn

6,2
1 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cody Horn

Bardzo ladna dziewczyna, ale aktorstwo to nie dla niej. W najnowszym filmie "magic mike" zagrala fatalnie. Przez caly film mialam ochote jej przywalić za jej wyraz twarzy. Ciagle byl ten sam. Ogladac sie jej nie dalo. moze jeszcze sie rozkreci...

olka19_19

Podzielam Twoją opinię- dziewczyna ładna,ale aktorka to z niej żadna.

karusz

Już bardziej nadawałaby się na modelke, ale bitch, please, jej wydęte usta w trakcie "Magic Mike'a" były prawie tak samo irytujące jak królicze zęby Stewart bądż mina wiecznej idiotki jak u Paquin.

olka19_19

Mam takie same odczucia.. normalnie nigdy w życiu nikt mnie tak nie wkurzał grając w filmie jak ona. Nie mogłam na nią patrzeć, nie mogłam jej nawet słuchać, nie mówiąc o tym, że grała fatalnie i ta jej jedna mina. I wiem, że każdy ma inny gust, ale jak dla mnie jest okropnie brzydka tzn. ciało miała ładne, ale ta twarz :O ta szczena wysunięta pół kilometra do przodu, booooże..

Defacto

Nie jest dobrą aktorką, ale wg mnie jest ładna. Ma progenie (chyba, bo na to mi wygląda - mam to samo) , a to samo w sobie nie jest cudowne, nie mówiąc o tym co tacy nietolerancyjni , chamscy i głupi ludzie- jak Defacto - mówią. Więc mogłabyś się "pięknisiu" nie wypowiadać w taki sposób i popatrzeć na siebie !

Emily_CarO

A o gustach się nie dyskutuję, tak? Napisałam swoje zdanie, więc nie rzucaj mi się tutaj. Widzisz znam dziewczynę, która miała podobny problem, ale zaczęła to leczyć, bo tak, DA SIĘ. Poza tym nie każdemu wszystko pasuje, tak? Niektórym dodaje to uroku, niektórym niestety nie. Właśnie widać kto tutaj jest chamski i bez kultury. Oceniasz mnie chociaż sama nie jesteś lepsza wykazując się w swoim powyższym komentarzu. Poza tym kto mówi, że jestem piękna? Gdzie to napisałam? Nie muszę być miss, aby móc wyrazić swoje zdanie. Proszę, czekam na kolejna wiązankę słów w moim kierunku.

Defacto

Swoje zdanie? Pozwól , że zacytuję : " ta szczena wysunięta pół kilometra do przodu, booooże..". Wg mnie to nie jest ocena tylko obraza. Nie rzucam się, tylko też wyraziłam swoje zdanie. Wiem, że da się leczyć , bo sama też się leczę. Wiązankę? Pokaż mi gdzie przeklęłam lub powiedziałam coś niestosownego, okay, może słowo "głupia" nie było na miejscu, ale wybacz, a wiele gorszych wyzwisk w swoim kierunku(przez progenię) się nasłuchałam. Więc bez przesady.

olka19_19

Wg mnie ładna, ale aktorka koszmarna chyba. A przynajmniej taka była w Magic Mike. Dla mnie to hardkorowa Kristen Stewart, czyli twarz niewyrażająca żadnych emocji. Wyraz twarzy cały czas ten sam, aż muszę przyznać, że w pierwszej chwili zastanawiałam się czy ona nie gra osoby opóźnionej, bo jest scena: ktoś do niej coś mówi, a ona mimo iż uważnie słucha sprawia wrażenie jakby zupełnie nie rozumiała.
Przedziwna z niej aktorka.

KJoan

Hahaj pjona, właśnie przyszłam tutaj to napisać! :D
Jeśli ktoś mówi, że Stewart jest drewnianą aktorką jednej miny, to niech obejrzy tą aktorkę w "akcji" (a raczej totalnym jej braku...)
Najciekawsza scena filmu - Czajnik tańczący do Pony Prince'a / Ginuwine'a jest niestety co chwilę przerywana ujęciem kamery na naburmuszoną minę tej laski.

olka19_19

dziewczyna ładna? z twarzą mopsa, naburmuszoną minką i wypchnietą do przodu sczęką? eeeee.

olka19_19

To samo stwierdziłam w kinie, słabiutka z niej aktorka

Martitunia_2

Rzeczywiście, aktorką jest baardzo kiepską - cały czas miała taki sam wyraz twarzy, jak gdyby zjadła coś bardzo nieświeżego. W pewnym momencie miałam ochotę wyłączyć sceny z nią, bo strasznie mnie denerwowała. Do tego w ogóle mi się nie podoba, bo wygląda, przepraszam za określenie, jakby miała ziemniaka w ustach.

Nefeid

zebrała się zgraja, co nie załapała, że ona grała tam taką sztywną, naburmuszoną starszą siostrę....
eh żenua :P

pixi222

W taki razie powinnam widzieć na ekranie sztywną, naburmuszoną starszą siostrę, a nie miotającą się aktorkę, która próbuje coś zagrać, ale jej nie wychodzi.

pixi222

zgadzam się z tobą doskonale,

wojjos

miałem na myśli ciebie pixi222

Nefeid

dziwnie wypchane poliki miała w magic mike a jaj gra podobna do naszej Trzebiatowskiej :D

olka19_19

Ludzie, przecież ona miała dokładnie taką rolę i imho odegrała ją perfekcyjnie - to miała być siostra typu "głos rozsądku", która nie czuje klimatu klubowego, którą średnio kręcą klimaty typu striptiz... Z wyglądu taka typowa "dziewczyna z sąsiedztwa", a jednocześnie nie jakiś smok - tak żeby jakoś jednak miała czym przyciągnąć do siebie Mike'a. I kogo niby mieliby obsadzić w tej roli? Przecież nie Natalie Portman. Nigga please.

Gruntowny

ładna kobitka i fajnie zagrała swoja role - krytycy sie znalezli od siedmiu bolesci.

smoke_city

moja blada nieopalona pupa prezentuje się piękniej w prawie każdym świetle :P nigga please

użytkownik usunięty
olka19_19

O tak, niestety odniosłam to samo wrażenie: czy była zła czy się cieszyła- niestety ta sama mina... Ale jest młoda, a filmografia na razie uboga, więc może jeszcze się rozkręci :-)

olka19_19

Ja mysle ze gra tylko dlatego w filmach bo jej ojciec jest prezesem warner.bros ale aktorka z niej slaba a dzieci aktorow czy prezesow wytworni filmowych maja po prostu latwiej

olka19_19

dokładnie, w Magic Mike zagrała bardzo słabo, przez cały film mnie tylko drażniła -,-

olka19_19

Najszczersza prawda, fatalnie odegrała swoją rolę. Mimika twarzy denerwowała mnie przez cały film. Bardzo słaba aktorka.

olka19_19

Zgadzam sie, druga kristen stewart. masakra.

olka19_19

Piękna jest.

Profesor Frink

nikt nie mowi, ze jest brzydka, ale aktorka z niej bardzo kiepska.

olka19_19

Taa..., też tak pomyślałem, jak zobaczyłem ją w "Magic Mike'u". Zwłaszcza w scenie, w której ogląda występ Tatuma. Na jej twarzy zupełnie bezwiednie maluje się rosnące zażenowanie. Mistrzowskie aktorstwo.
https://www.youtube.com/watch?v=pRMRmBAb2Nc

olka19_19

W filmie "Bogowie ulicy" ma małą rolę i moim zdaniem zagrała za.ebiscie,ale innych produkcji z nią nie widziałem więc nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones