Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Nie lubię filmów z jego udziałem, typowy sztywniak.

Kitsune_4

rzeczywiście jest troche sztywny, ale to dodaje mu uroku. ja faceta uwielbiam i dałabym się pokroić za wszystkie filmy, w których grał chociaż najmniejszą rolę.

fake_plastic_love

właśnie ta jego sztywność jest taka seksowna :D

smerfetka

Najwidoczniej sztywniaki mnie nie kręcą ;p

Kitsune_4

Dla mnie też jego sztywność jest seksowna.
Gra prawie zawsze samych sztywniaków, a skąd możesz wiedzieć jaki jest prywatnie.

Kitsune_4

Może po prostu dostawał role sztywniaków ;>? Poczekajmy na film Mamma Mia, tam zapewne będzie bardziej "luźny" :)

Kitsune_4

mam nadzieję,ze czas i filmy z udziałem Colina ,zweryfikowały sądy co do ,,sztywniactwa"Colina.Myślę,że wielu którzy mu to zarzucali przekonali się ,że Colin to nie tylko przystojny facet , który gra w dramatach i komediach romantycznych.
Nawet ci co go nie lubią po czasie na pewno przyznają ,że Colin jest doskonałym aktorem .Właściwie może zagrać wszystko ...

Kitsune_4

No to trochę mało znasz Jego filmografię (ja jestem wierną i uwielbiającą fanką - W KAŻDEJ ROLI!) - ale jeżeli chcesz zmienić zdanie, oto kilka przykładów gdzie nie jest raczej sztywny...:D
1/ thillery - Trauma, Gdzie leży prawda, A single man (już widziałam - rewelacja!!), Dorian Gray (koniec 2009), W kleszczach lęku, Donovan Quick, Apartament zero...
3/obyczajowe, dramty - Fatalna kobieta, Wings of Fame, Dziewczyna z perłą, Genova, Thumbledown, Playmaker, And when did you last see your father, Ostatni Legion, Born Equal, Conspiracy, My life so far, Miesiąc na wsi, Inny kraj, Godzina Świni, Dama Kameliowa...
2/ komedie - Dziewczyny z St. Trinian, Valmont, Easy Virtue, Mamma Mia, Niania McPhee, Miasto Nadziei, Związki rodzinne.. i wiele innych!
Spójrzcie na listę tutaj na FW - mniej więcej opisy są oddane, sporo całych filmów i fragmentów można znaleźć na youtube;)

Kitsune_4

Dla uzupełnienia polecam jego wywiady (koniecznie słuchać ze zrozumieniem!) - sporo w necie w ogóle i na YT rownież... Totalny luzak z dużym poczuciem humoru i ogromną dawką autoironii;)

użytkownik usunięty
Kitsune_4

Jeśli już to gra sztywniaka na potrzebe filmu, więc komentarz trochę bez sensu ; )

Moim zdaniem absolutnie czarujący!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones