Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Bo jak dla mnie to najlepiej wygladał w filmie ,,Trauma"... wygladał tam tak naturalnie :):)

marzena100

Jestem "za". Zdecydowanie wolę go w dziwnych rolach, chociaż romansidła z jego udziałem też miło się ogląda.

marzena100

Dziewczyna z Perłą. Był po prostu genialny. Nie mogę zapomnieć o Bridget Jones ; ) Śnił mi się później po nocy. No i Duma i Uprzedzenie ^^ Pan Darcy podbił już tyle damskich serc ; )

Mrs_Firth

Muszę przyznac że w Dziewczynie z perłą wyglądał świetnie!!!

Ps. Ale czy wogóle jest jakiś film w którym wyglądał źle???? nie sądze :D

marzena100

No kurczę chciałabym móc napisać co innego, ale dla mnie niezmiennie najlepiej wyglądał w "Dumie i uprzedzeniu" :)

marzena100

Moim zdaniem w Dumie i Uprzedzeniu :)
A z tych nowszych to chyba... w Wojnie Domowej...

Carita

O tak, w "wojnie.." też mi się podobał, ten jego olewczy stosunek do wszystkiego bardzo mu pasował :)

marzena100

faktem jest że dostaje on dość podobne do siebie role i musicie to przyznać
że gra je tak jak musi czyli też dość podobnie.Single Man pokazuje jednak
jak duże umiejętności aktorskie w rzeczywistości posiada.A moim osobiscie
ulubionym filmem do którego mam sentyment jest ...Bridget Jones:}

marzena100

Oczywiście najlepszy był w serialu "duma i uprzedzenie"!

anetaa_a

Ostatnio widziałam go w "Wojnie..." i bardzo mi się tam podobał. Myślę, że on i jego filmowa małżonka stworzyli tam najlepsze role.

marzena100

Najlepiej wyglądał? On we wszystkich filmach wygląda świetnie, bo to bardzo przystojny aktor. Co do gry aktorskiej niestety miałam okazję oglądać go tylko w roli Pana Darcy, ale postaram się nadrobić zaległości i obejrzę polecany przez was film.

marzena100

Filmem, od którego zaczęła się moja miłość do Colina Firth`a była "Genua. Włoskie lato". A tak poza tym, zaczynając chronologicznie, bardzo podobał mi się w: "Inny Kraj", "Valmont", "Bądźmy poważni na serio", "To właśnie miłość", "Dziewczyna z perłą", "Gdzie leży prawda", "Niania", "Wojna domowa". Widziałam go jeszcze w kilkunastu innych filmach ale w powyższych grane przez niego postaci naprawdę wywarły na mnie duże wrażenie. A "Duma i uprzedzenie" nadal przede mną ;) Nie mogę się też doczekać "A Single Man". Pozdrawiam :)

athaiya_matsumoto

pozostaje wierna jego kreacji Darcy'ego, jak dla mnie najlepszej spośród wszystkich innych Darcy'ch !!

choć przyznac musze, ze mimo iż Colin w każdym filmie wygląda świetnie to wole go w kostiumowych ;) jak duma i uprzedzenie czy dziewczyna z perłą ;)
< tzn ja ogolnie lubie filmy kostiumowe, to moze dlatego... ;] >
ale zaraz potem przypomniam go sobie w Bridget Jones i To wlasnie Milosc ... i cholera nie moge sie zdecydowac!

flippi

chcialabym jakoś dorwać "Dame Kameliową". sam fakt ogladania kolejnego kostiumowego filmu z jakże mlodym Colinem (24 lata!) przyprawia mnie o zawrót głowy ;D

marzena100

Colin wygląda fantastycznie we wszystkich filmach, choć przyznaję, że wolę go w rolach "ambitniejszych". Dlatego głosuję za "Traumą" i "Apartamentem Zero". Uroczy też był w "Valmoncie" i "Dziewczynie z perłą", no i bez dwóch zdań jako Fitzwilliam Darcy w P&P w pełni zasłużył na uwielbienie żeńskiej części populacji.

sha_ik

Moim zdaniem Dziewczyna z perłą oraz Duma i uprzedzenie
Niesamowicie dopasował się do swojej roli

GreenTrainers

W "Dumie ..." zagrał według mnie świetnie i jest to według mnie najlepsza ekranizacja :) w Bridget Jones też go kocham <3

marzena100

ach! no i jeszcze zapomniałam o "Mamma Mii " ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones