Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

W filme "Czego pragna dziewczyny" byl niesamoiwity. Jak zobaczylam, ze to on bedzie gral glowna role troche mina mi zmarkotniala, bo nie sadzilam,ze sobie poradzi. Ale ku mojemu zaskoczeniu wypadl znakomicie! Momentami rozbawial do lez. Jednym slowem- PROFESJoNALISTA!!!

mela1993_5

film ma słabe oceny i w ogóle, myślałam, że będzie kicha, ale podobał mi się, a Colin supersuper w roli ojca :-). jak ze strachu wpadł do lodówki - to było prześmieszne :-) i potem, kiedy jego córka odjeżdżała na motorze, prawie umrał ze zmartwienia :-)) 7/10

mela1993_5

O tak! To jest prawda - prawdziwy profesjonalsita.
Jego odegranie ról najbardzije podobało mi się właśnie w "Czego pragnie dziewczyna" i w szczególności w "Dziennieku Bridget Jones" w dwóch częściach (zresztą w "dzienniku..." idealnie dobrani byli aktorzy i w ogóle wszytsko! ^^ Dlatego pewnie jest najlepszym filmem jak dla mnie :)). Chociaż w "Mamma mia" i "To właśnie miłość" też nie zagrał najgorzej.

mela1993_5

Akurat tym filmem nie ma po co się zachwycać. Jest nadzwyczaj płytki i przewidywalny. Aż się dziwię, że Colin chciał w czymś takim zagrać.
Firth ma na swoim koncie wiele filmów, ale to nie za tą szmirę jest doceniany...

martusska_

zgadzam sie ,że film nie jest najwyższych lotów, ale zgarnął ogromną kasę Aktorskie gaże na pewno były odpowiednie ,a komu w dzisiejszych czasach nie brakuje pieniędzy .
Skoro Meryl Streep zagrała , dlaczego Colin miałby odmówić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones